WhatsApp Business’ın yeni iOS beta sürümüne bir özellik daha eklendi. İşletme sahipleri için geliştirilen WhatsApp Business, kullanıcılarına kısa süre sonra yeni bir açılış ekranı getirecek.

Anlık mesajlaşma uygulamasının işletme sahipleri için geliştirdiği WhatsApp Business günümüzde pek çok işletme sahibi sahibi tarafından aktif bir biçimde kullanılıyor. WhatsApp Business kullanıcıları bu sayede müşterileriyle daha kolay bir iletişim kurabiliyor. Durum böyle olunca WhatsApp geliştiricileri de WhatsApp Business üzerinde sıkı çalışmalarına devam ediyor. Geliştiriciler uygulamayı daha kullanışlı bir hale getirmek için sık sık yeni güncellemeler getiriyor.

Geçtiğimiz günlerde WhatsApp Business’a katalog ekleme özelliği gelmişti. Şimdi de WhatsApp Business, iOS kullanıcıları için uygulamaya yeni bir özellik getirmiş oldu. Normal WhatsApp kullanıcıları için sunulan açılış ekranı kısa süre sonra WhatsApp Business kullanıcıları tarafından da görüntülenebilecek. Gelecek olan sürümle birlikte iOS kullanıcıları yeni bir açılış ekranına sahip olmuş olacak.

Normal WhatsApp açılış ekranı gibi görünecek özellik, kullanıcılar WhatsApp Business’a giriş yapmak istediklerinde ekranın ortasında WhatsApp Business logosu şeklinde görüntülenecek.