Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
1 dakika

WhatsApp sohbet geçmişi platformlar arası taşınamıyor ve pek çok kişi bu durumdan şikayetçi. Ancak yakın zamanda yayınlacak güncelleme ile WhatsApp bunu mümkün kılacak.

WhatsApp uygulama geliştiricileri nihayet Android ve iOS cihazlar arasında sohbet geçmişi geçişi sağlamayı mümkün kılacak gibi gözüküyor. Bu durum iOS için WhatsApp’ın 22.2.74 beta güncellemesinin kaynak kodlarıyla ortaya çıktı.

whatsapp sohbet geçmişi

Yine de geçiş basit olmayacak gibi görünüyor. Taşıma işlemi, her iki cihazda da uygulamanın destekleyen sürümünün yüklü olmasını gerektiriyor. Ayrıca işlem büyük olasılıkla bir kablo veya özel Wi-Fi bağlantısı kullanılarak çalışacak. Buna karşılık, pek çok diğer mesajlaşma uygulaması, Google Drive, iCloud veya kendi bulut hizmetlerini kullanarak kullanıcı verilerini depoluyor ve senkronize ediyor.

Şu an itibariyle, WhatsApp verilerini bir iOS ve Android telefon arasında taşımanın tek resmi yolu, Samsung marka bir cihaza sahip olmak. Böylece Samsung’un SmartSwitch uygulamasını kullanarak, kablo ile bağlanan bir iPhone’dan Samsung’a tek yönlü olarak geçiş yapılabiliyor.

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmayı unutmayın!

İlginizi Çekebilir:

Stablex Faaliyete Başladı – Profesyonellere Özgü Kripto Platrfomu

Samsung, gelecek Galaxy S serisi ile oldukça iddialı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz