samsung-teknosafari

Samsung, önümüzdeki dönemde çıkması beklenen Galaxy S serisi ile oldukça iddialı gözüküyor. Samsung Electronics Mobil Dünya Başkanı ve CEO’su TM Roh, Şubat 2022’de gerçekleştirilecek olan ‘Unpacked’ etkinliği ile ilgili bilgiler verdi.

Samsung Electronics Mobil Dünya Başkanı ve CEO’su TM Roh, Samsung’un gelecek planları ve inovasyon yaklaşımı ile ilgili paylaşımlarda bulundu. Roh;

“Bugünün dünyasında beni en çok heyecanlandıran, akıllı telefonun evrimi. Tek bir cihaz; uzaktan çalışma, eğitim, eğlence ve fitness gibi birçok yeni dijital alanın önünü açarken, bize tek dokunuşla her yerde görüntü alabilme, keşfetme ve istediğimiz herkesle iletişim kurabilme olanağı sağlıyor. Akıllı telefonlar, sınırsız ilerlemeye açılan bir kapı. Yalnızca dünyayla eşzamanlı olarak ilerlemek, mobil inovasyon için yeterli değil. Biz de Samsung olarak bu nedenle akıllı telefonun yapabileceklerinin sınırlarını aşmak için kendimizi daima zorluyoruz.” şeklinde konuştu.

samsung-tm-roh-teknosafari

2011 yılında Galaxy Note serisi ile Samsung, akıllı telefonların rahatlığını ve taşınabilirliğini geniş ekranlar ile buluşturmuştu. Not defteri ve tabletlerdeki gibi bir işlevsellik buluşturulduğunu belirten Roh, “Birçok kullanıcı, 5,3 inçlik ekranı çok büyük buldu. Ancak, Note Serimiz’in yarattığı etki, geniş ekran akıllı telefonlar için bir standart haline geldi, oyunun kuralları değişti. S Pen de herkesi şaşırtan bir aksesuar oldu. Kullanıcılar, S Pen sayesinde yaratıcılıkla üretkenliği bir araya getirebildi, ilham verici anlarda fikir ve düşüncelerini hızlıca not almak için Samsung Notes uygulamasını kullandı. 2019 yılında akıllı telefonları bir kez daha yeniden tanımlamaya cesaret ettik. Pazara sunduğumuz Galaxy Z Fold Serimiz ile mobil cihaz pazarına yepyeni bir cihaz formu getirdik. Son teknoloji katlanabilir tasarımımız, insanların telefon kullanma biçimini değiştirdi. Esnek Mod sayesinde artık görüntülü aramalar da çok daha kolay bir şekilde gerçekleştiriliyor. Telefonunuz göz açıp kapayıncaya kadar tablet boyutuna ulaşabildiğinden, birden çok pencerede işlem yapmak da artık oldukça kolay. Böylece bir kez daha sektöre öncülük ettik, birçok cep telefonu üreticisi bizim izimizden gitmeye başladı” şeklinde konuşmalarına devam etti.

Samsung Galaxy cihazlarının geçirdiği her değişimde tüm mobil cihaz kategorisini yeniden tanımlayan özellikler sunduğunu ifade eden Roh, yeni S Serisi’ni ise şu sözlerle tanımlıyor: “Sektörün kurallarını bir kez daha yeniden yazmak üzereyiz. Şubat 2022’de düzenleyeceğimiz Unpacked etkinliğinde, şimdiye kadar geliştirdiğimiz en çarpıcı S Serisi cihazla tanışacaksınız. Kullanıcılarla buluşmaya gün sayan yeni nesil Galaxy S Serisi, Samsung Galaxy Serisi’nin en mükemmel özelliklerini üst düzey bir cihazda bir araya getiriyor. Bu cihazla gece karanlığında bile bir telefonla çekebileceğiniz en iyi ve parlak resim ve videoları çekebileceksiniz. Daha fazla güç, yüksek hız ve bir akıllı telefonun sunacağı tüm araçlar sayesinde gündüzler de artık sizin olacak. Şimdiye kadarki en akıllı Galaxy deneyimi sayesinde en son inovasyonların keyfini çıkarırken, sürdürülebilir Galaxy ekosisteminin de bir parçası olacaksınız. Akıllı telefonların geleceğini yeniden tasarladığımız yolculuğumuzda, birlikte yol almaktan mutluluk duyacağız.  En yeni Ultra deneyimine hazır olun.”

İlginizi Çekebilir:

Yüzüklerin Efendisi dizisi ismi ve tanıtım videosu yayınlandı

Horizon Forbidden West hikaye fragmanı yayınlandı

YouTube Premium için yıllık abonelik seçeneği geldi

Crypto Browser Project Beta sürümü yayınlandı

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz