xiaomi-dora-turkiye-teknosafari

Çin menşeili teknoloji şirketi Xiaomi ‘nin Türkiye’deki ilk resmi ekosistem ürünleri distribütörü Dora oldu. Resmi distribütör olarak Dora, Türkiye’ye getirilen Xiaomi ürünlerine çok daha iyi satış sonrası hizmet sunacak.

Çinli teknoloji şirketi Xiaomi, Türkiye’de Dora şirketi ile distribütörlük anlaşması yaptı. Yapılan anlaşma ile birlikte Dora, Xiaomi ‘nin Türkiye’deki ilk resmi distribütörü oldu.

Xiaomi Türkiye Ülke Müdürü Vincent Chang, “’Xiaomi’de hedefimiz inovasyonu ve teknolojiyi herkes için adil fiyatlarla erişilebilir kılmak. Bu nedenle her adımımızda tüketiciye fayda sağlamayı önceliklendiriyoruz. İlk resmi ekosistem ürün distribütörü Dora ile atılan bu adımla Türkiye’deki yolculuğumuz heyecan verici bir şekilde sürüyor. Önümüzdeki dönemde de bu tarz yeni çalışmalarla Türkiye’deki Xiaomi severlere kaliteli ve ayrıcalıklı hizmet sunmayı sürdüreceğiz” şeklinde açıklamalarda bulundu.

dora-xiaomi-logo-teknosafari

Dora CEO’su Sinan Ekşi ise konu hakkında, “İletişim sektöründe 360° hizmet veren bir firma olarak ulusal ve uluslararası standartlara uygun kalitedeki ürün ve hizmetleri, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sunuyoruz. Sürekli kendini geliştiren, iyi eğitimli ve deneyimli iş gücüne sahip, yenilikçi bir firma olarak Xiaomi gibi bir dünya markasıyla çalıştığımız için çok mutluyuz. Çatımız altında satışını gerçekleştirdiğimiz Xiaomi ürünlerini artık Xiaomi hizmet kalitesine uygun bir şekilde Türkiye’de müşterilerimize sunacağız” dedi.

Resmi distribütörlükle birlikte, Dora tarafından Türkiye’ye getirilen Xiaomi ekosistem ürünleri için çok daha kaliteli satış sonrası hizmet sunulacak. Üstelik bu durum yalnızca teknik servis ile kalmayacak, kullanıcılar, çağrı merkezini arayarak uzaktan destek de alabilecek.

İlginizi Çekebilir:

CyberArts ve Türk Hava Yolları’ndan Stratejik İş Birliği

e-moped kiralama girişimi Go Sharing, Türkiye ‘ye Geliyor 

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz