Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
2 dakika

Rode markası şimdiye kadar ki en büyük tanıtımını yaptı ve toplamda 7 farklı ürününü duyurdu. Ürettiği mikrofonlarla her daim yayıncıların yanında olmaya devam eden Rode, şimdi de toplam 7 farklı ürününü Las Vegas’taki NAB Show’da tanıttı.

Rode, Las Vegas’taki NAB Show’da toplam 7 yeni ürününü tanıtmaya hazırlanıyor. Bu tanıtımda; Wireless GO II ve RØDECaster Pro II için yeni ürün yazılımı güncellemeleri, Streamer X, RØDECaster Duo ve PodMic USB gibi yeni ürünler ve çok beklenen aksesuarları müşterilerle buluştu.

Wireless Go II Ürün Yazılımı Güncellemesi

Wireless GO II için kompakt kablosuz mikrofon sistemine daha fazla özellik kazandıracak yeni bir ürün yazılımı güncellemesi yolda. Bunlar arasında, bilgisayara kolay aktarım için yerleşik kayıtları WAV dosyaları olarak kaydetme ve verici güç düğmesini kullanarak yerleşik kayıtları başlatma/durdurma özelliği yer alıyor. Kamera ön ayar özelliğine yeni kamera modelleri eklenecek ve pek çok sistem geliştirmesi yapılacak.

RØDECaster Pro II Kablosuz Mikrofon Bağlantısı

RØDECaster Pro II için yakında kablosuz mikrofon bağlantısının kilidini açan ve “dünyada bir ilk” olarak tanımlanan yeni bir ürün yazılımı güncellemesi de gelecek. RØDECaster Pro II halihazırda; combo jaklar, bluetooth bağlantısı, bilgisayarları ve mobil cihazları bağlamak için çift USB arayüzleri de dahil olmak üzere birçok ses girişine ev sahipliği yapıyor. Bu yeni güncelleme ile kullanıcılar ayrıca kablosuz ses kaydı için herhangi bir RØDE Series IV kablosuz vericiyi doğrudan RØDECaster Pro II’ye bağlayabilecekler.

Streamer X

Profesyonel bir ses arayüzü ve video yakalama kartını kompakt bir konsolda birleştiren Streamer X ile tanışın. Ultra düşük gürültülü, yüksek kazançlı Revolution Preamp ve APHEX ses işleme ile XLR, hat seviyesi cihazlar ve kulaklıklar için stüdyo sınıfı ses girişlerine sahip. Bu aynı zamanda bir sonraki ürün yazılımı güncellemesinde RØDECaster Pro II’ye gelecek olan RØDE Series IV kablosuz mikrofonlarla aynı uyumluluk anlamına geliyor. Akış, oyun, podcasting, içerik oluşturma ve iş sunumları için çok çeşitli uygulamalarda “inanılmaz video kalitesi” için 4K30 / 2K60 video akışı ve 2K120 / 4K60’a kadar geçiş sunuluyor.

RØDECaster Duo

RØDECaster Duo podcasting, streaming, müzik yapımı ve içerik oluşturma için “hepsi bir arada” bir ses prodüksiyon çözümü. RØDE Series IV kablosuz mikrofonlarla yakında başlayacak uyumluluk da dahil olmak üzere RØDECaster Pro II ile aynı özellik setini sunacak. RØDECaster Pro II ile aynı yüksek güçlü dört çekirdekli ses motoru, Revolution Preamps, APHEX ses işleme ve özelleştirilebilirlik özelliklerine sahip, ancak daha kompakt ve taşınabilir bir formda.

PodMic USB

PodMic USB, “yayın sınıfı” bir dinamik mikrofondur. PodMic’in üzerine inşa edilen bu yorum, yeni bir özellikle birlikte geliyor: XLR ve USB bağlantısı (bu özelliği de sunan NT1 5. Nesil’in piyasaya sürülmesinin ardından). Analog XLR çıkışı kullanıldığında, PodMic USB’nin orijinaliyle tamamen aynı olduğu, ancak daha şık bir yüzeye ve stüdyo sınıfı pop filtresine sahip olduğu söyleniyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz