Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
1 dakika

Türkiye’nin en önemli alışveriş sitelerinden birisi olan Hepsiburada, kurulduğu günden bu yana internet alışverişlerinde önemli bir fark yaratıyor. Birçok kişinin güvenilir internet alışverişi konusunda tercih ettiği Hepsiburada, ürün çeşitliliği ile de kullanıcıların beğenisini topluyor. Ve şimdi de Türkiye’de satışı ilk kez gerçekleşecek olan bir ürüne ev sahipliği yapıyor. ANKER Soundcore R50i Bluetooth kulaklık ilke kez Hepsiburada sayesinde Türkiye’de.

Teknolojik ürünlerin olabilecek en uygun fiyatla alıcıyla buluştuğu adres olan Hepsiburada, şimdi de ANKER Soundcore R50i Bluetooth kulaklığı Türkiye’de ilk kez alıcısıyla buluşturuyor. Ön siparişleri açılan ANKER Soundcore R50i Bluetooth kulaklık için vakit kaybetmeden inceleme yapmaya başlayabilirsiniz. İşte detaylar!

Hem Müzik Dinleyip Hem de Telefonla Konuşabilirsiniz

Birçok teknolojik ürünün uygun fiyatla alıcı ile buluşmasını sağlayan Hepsiburada, yepyeni bir ürünün daha ön siparişini açmış durumda. Müzik dinlerken aynı zamanda telefonla da konuşmanıza imkan sunan ANKER Soundcore R50i Bluetooth kulaklık için şimdi Hepsiburada’dan ön sipariş oluşturabilirsiniz. Ergonomik, hafif ve şık tasarımı ile oldukça dikkat çeken Anker Soundcore R50i TWS Bluetooth Kulaklık teknoloji meraklıları tarafından da bir süredir merakla bekleniyordu. Hem müzik dinleyip hem de telefonla konuşmanıza imkan sağlayan kulaklık benzersiz bir deneyim sunarken aynı zamanda da uygun bir fiyatla raflardaki yerini alıyor.

ANKER Soundcore R50i Bluetooth Kulaklığın Teknik Özellikleri

Müzik dinlerken aynı zamanda telefonla da konuşabileceğiniz Anker Soundcore R50i, derin bas sayesinde sesleri ayrıntılı bir şekilde duymanızı sağlıyor. 22 ön ayarlı EQ ve kontroller sayesinde ayrıca sesleri özelleştirme imkanı da sunuyor. Diğer yandan iki dahili mikrofon ve yapay zeka algoritması desteği ile yapmış olduğunuz telefon görüşmelerinde seslerin kristal netliğinde duyulmasına olanak sağlıyor. Teknolojik bir çok cihazda halen daha en büyük sorunlardan birisi halen şarj süresi. ANKER Soundcore R50i Bluetooth kulaklık ise tek şarjla 10 saate varan dinleme süresi ve toplam 30 saate varan dinlenme süresine sahip. Aynı zamanda suya dayanıklılığı ile yağmur yağarken bile kullanım olanağı sunuyor. Son olarak “Kulaklıklarımı Bul” özelliği ile kulaklığınızı kaybetmeniz halinde kolayca bulabilirsiniz.

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz