Okuma Süresi
1 dakika

Çocuk gelişimcilerine göre kişilik gelişiminde en önemli dönemlerden birisi olan 0-6 yaş grubu, birçok açıdan hayati bir önem taşıyor. Bu dönemde kendileri ile birlikte çevrelerini de anlamaya başlayan çocukların eğitimi konusunda ise oldukça titiz olmak gerekiyor. Dönemin ruhuna ve gelişimin uygun olarak dizayn edilen Rebee Mobil Uygulaması işte tam da bu konuya odaklanan bir uygulama.     

0 – 6 yaş grubu çocuğu olan ailelerin mutlaka tanışması gereken bir uygulama olan Rebee Mobil Uygulaması, hem çocuklar hem de aileler için önemli bir kılavuz. Bireysel gelişimde gerçekten büyük bir öneme sahip olan ilk 6 yaş, çocukların kendi duygularını keşfetmeye ve çevreleri ile ilişkilerinin temellerini şekillendirmeye başladıkları bir dönem. Bu nedenle de son derece hayati bir dönem olan ilk 6 yaş için Rebee Mobil Uygulaması, ebeveynlere ve çocuklara harika bir yol arkadaşı. İşte detaylar!

Barışçıl İlişki Sağlamaya Odaklı

Tabii ki tüm ebeveynler 0-6 yaş dönem arası çocuklarının fiziksel gelişimlerine mümkün mertebe dikkat eder. Ancak bunun yanı sıra çocuklarının psikolojik gelişimlerinin de sağlıklı olması onlar için elbette çok önemli. Fakat çocukların her zaman neye ihtiyaçlarının olduğunu anlayabilmek o kadar da kolay olmayabiliyor. İşte bu noktada ebeveynlerin imdadına yetişmeyi amaçlayan Rebee, modern dünya teknolojileriyle tasarlanmış bir psikoloji mobil uygulamasıdır. Ailelerin çocukları ile sağlıklı bir iletişim kurmalarına yardımcı olmayı amaçlayan Rebee, bunun yanı sıra inatçılık, öfke, kıskançlık, yeme ve uyku bozuklukları gibi birçok konu şefkatli bir şekilde ele alınarak sorunları önleyici ve destekleyici bir tavır sergiler.

Aileler Daha Bilinçli

Günümüz ailelerinin daha önceki jenerasyonlara göre daha bilinçli olduğunu söyleyen Vanora Ventures Strateji Direktörü Elif Marangoz “Günümüzde çocuk gelişimi konusunda aileler eskiye oranla çok daha bilgili ve bilinçli. Ama bunun yanında bilgi kirliliği de günden güne artmaya devam ediyor. Vanora olarak toplum temellerini güçlendirmek amacı ile yola çıkan girişimlerin destekçisi bir girişim stüdyosu konumunda yer almaktan çok mutluyuz. Rebee de bu yıl bu kapsamda desteklediğimiz ve inandığımız girişimlerden biri olarak portföyümüzde yer alıyor.” şeklinde bir açıklaması yaptı.

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz