Telefonlarımız hem günlük hayatımızda hem de acil durumlarda iletişim açısından büyük öneme sahipler. Ancak iletişimin kesintiye uğramaması için telefon şarjlarını sürekli dolu tutmak ise maalesef mümkün olamıyor. Peki sınırlı pil gücüne sahip olan telefonların özellikle afet, kaza gibi acil durumlar dahilinde açık olmaları için neler yapılabilir? 

Mcdodo power off teknolojisi, milyonlarca akıllı telefon kullanıcısının şarj sorununu artık tarihe karıştırıyor. Hızlı şarj uzmanı Mcdodo, gerek günlük kullanımda gerekse de acil durumlar için gereklilik halinde telefonlarınızın şarjını kolaylıkla doldurmanıza yardımcı oluyor. Böylelikle gece boyu telefonu şarjda bırakmak, telefonu bu suretle yüzde yüz şarjda tutmaya çalışmak gibi yöntemlere artık elveda diyebilirsiniz. İşte detaylar!

Şarj Dolunda Enerji Kendiliğinden Kapansın

İletişim devri olarak tanımladığımız günümüzde, insanların her daim erişilebilir olmaları artık son derece önemli. İş, eğitim ya da sosyal hayatımızın yanı sıra acil durumlarda da önemli bir araç olan akıllı telefonların kesintisiz iletişimi için çalışan Mcdodo, her geçen gün iletişimi sürdürülebilir kılmak için portföyüne yeni ürünler eklemeye devam ediyor. Kullanıcıların şarj beklentisine inovatif çözümler sunan marka, özellikle MagSafe şarj cihazlarıyla; hafif, taşınabilir ve hızlı şarj avantajı sağlıyor. Cihaz, aynı zamanda “power off” yani “full dolum halinde enerjiyi kapatan” kabloları ile telefonunuzu gece boyu şarjda bırakma tartışmalarına da bir son veriyor.

İhtiyacınız Olan Her An İletişimde Olun

Hepimizin bildiği gibi akıllı telefonlar afet ve acil durumlarda hayatta kalmak için de oldukça hayati iletişim araçları. Bu anlamda Mcdodo Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Uçurum, telefonların en kritik anlarda mutlaka belli bir şarja sahip olması gerektiğini söylüyor. Uçurum bu konu hakkında ayrıca, “Bunun için de gündüz MagSafe teknolojili ve sürekli yanınızda taşıyabileceğiniz hafiflikte powerbank’ler ve şarj cihazları kullanabilir, geceleri ise telefonu mutlaka şarjda tutarak acil durumda şarj problemi yaşamanın önüne geçebilirsiniz” diyor. Diğer yandan telefonunu gece boyu şarjda bırakmaktan imtina edenler için ise, “Telefonu şarjda bırakınca içi rahat etmeyenler için ya da telefon teknolojisi eski olanlar için, patenti Mcdodo’ya ait olan “power off” yani “şarj tamamlanınca enerjiyi otomatik kesen” kablolar, en güncel çözüm diyebilirim. Bu kablolar sayesinde; kullanıcılar hem gece uyurken telefonlarını gönül rahatlığıyla şarj halinde bırakabilir, hem de acil bir durum halinde full şarj ile telefonun tüm fonksiyonlarından faydalanabilirler. Akıllı kapatma ve iki renkli aydınlatma kontrolüne sahip Type-C ve Lightning bu kablolar, 140W’a kadar hızlı şarj imkanı sunarken, farklı cihazların hızlı şarjını destekliyor ki bu da acil durumlar için en kritik konulardan biridir.” dedi.

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz