Okuma Süresi
2 dakika

Epic Games Store tarafından yapılan ücretsiz oyun kampanyaları devam ediyor. Şirket, bu kez de 25 TL değerindeki Hue oyununu ücretsiz olarak oyun-severlerin beğenisine sundu.

Epic Games tarafından yapılan ücretsiz oyun kampanyaları devam ediyor. Şirket, geçen hafta da “AER Memories of Old” ve “Stranger Things 3: The Game” oyunlarını ücretsiz olarak oyuncuların beğenisine sunmuştu. Oyun devi, bu kez de 25 TL değerindeki Hue oyununu ücretsiz olarak kütüphaneye eklenebilir hale getirdi.

Hue, birçok kez ödül kazanmış yaratıcı bir oyun. Oyunun kontrolleri, bir renk paleti üzerinde geçiyor. İçerisinde birçok engel barındıran Hue’da oyuncular, bu engelleri arka plan renklerini değiştirerek aşmaya çalışıyor. Oyunda renkler merkez nokta olduğu için Hue, oyunculara görsel bir şölen sunuyor.

Hue Oyununun Hikayesi

Hue oyununun hikayesi, tehlikeli ve gri bir dünya ile başlıyor. Oyuncular, bu dünyayı renklerle süslemeye ve kaybolan anneyi bulmaya çalışıyor. Renk paletinde, sekiz ayrı renk bulunuyor ve oyunun baş karakteri, gücünü bu renklerden alıyor. Oyun-severlerin, yolculuklarını tamamlayıp anneye kavuşmalarının tek yolu bu sekiz adet renkten geçiyor.

Hue, renkli yapısıyla oyuncuları kolaylıkla içine çekebilen bir platform oyunu olarak görülüyor. Güncel olarak ücretsiz şekilde oyuncuların beğenisine sunulan oyun, normalde 25 TL karşılığında kütüphaneye eklenebiliyor.

Hue Sistem Gereksinimleri

Hue oyununun minimum sistem gereksinimleri ise şu şekilde:

  • İşletim Sistemi: SP2/7/8/8.1/10 ile x86 veya x64 Windows XP SP3/Vista
  • İşlemci: Intel Core2 Duo E4300 (2 * 1800) veya eş değeri | AMD Athlon 64 X2 5000+ (2 * 2600) veya eş değeri
  • Bellek: 2048 MB
  • Depolama: 400 MB boş alan
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GT 610 (1024 MB) veya eş değeri | AMD Radeon HD 6450 (512 MB) veya eş değeri

Hue oyununu kütüphaneme nasıl eklerim?

Hue oyununu kütüphaneye ücretsiz olarak eklemek için öncelikle Epic Games Store sitesini ziyaret ederek kendinize ücretsiz üyelik açmanız gerekiyor. Daha sonra:

  1. Epic Games hesabınıza kullanıcı adı ve şifrenizi girerek giriş yapıyorsunuz.
  2. Buraya tıklayarak oyunu satın alabileceğiniz ilgili sayfayı ziyaret ediyorsunuz.
  3. Sayfada ‘Yükle’ tuşuna basıyorsunuz.
  4. Sonrasında ‘Siparişi Ver’ butonuyla ilerliyorsunuz.
  5. Tüm bu adımlardan sonra Hue oyununu kütüphanenize ücretsiz olarak eklemiş oluyorsunuz.

Epic Games Store’un, kütüphaneye ekleme adımı sırasında sizden iki faktörlü kimlik doğrulama işlemi gerçekleştirmenizi isteyeceğini de hatırlatalım. Bununla birlikte oyun-severler, Hue’yu kütüphanelerine ekledikten sonra istedikleri zaman indirip oynayabilecek. Bu aşamadan sonra oyunun ücretsiz sunulma süresi geçse bile Hue, kütüphaneden silinmeyecek.

Teknoloji haber bülteni DigiToll‘ü izlemek için tıklayınız.

İlginizi çekebilir:

Epic Games ‘in Haftaya Oyunculara Vereceği 2 Ücretsiz Oyun Açıklandı!

Mortal Shell Oyunu Epic Games Store ‘a Özel Sunulacak

Steam’e Gerçek Bir Rakip: Epic Games

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz