Okuma Süresi
1 dakika

Mortal Shell geliştiricileri Discord sunucularında, Epic Games Store anlaşmasına ilişkin kararlarını uzun bir yazıyla açıkladı.

Yazı Andrew, Anton, Dmitry ve Vitaly dahil olmak üzere ekibin dört geliştirici üyesi tarafından yazıldı.

Mortal Shell, Geliştirici Ekibi Açıklamaları

“Bu kararla ilgili dayanışma yönünde ani bir değişiklik beklemiyoruz, ancak oyun duyurulduğundan bu yana hepinizin inanılmaz desteği göz önüne alındığında, size en azından dürüst bir açıklama yapmamız gerektiğini düşünüyoruz.”

Burada aslında yatırım ve küçük stüdyo olma boyutuna geldiklerini açıklıyorlar. Yayıncılar için henüz kanıtlanmamış küçük bir ekip olduklarını ve bu nedenle bunun riskli bir yatırım olacağını belirtiyorlar.

“Bu proje ve kişisel olarak oynamaktan hoşlanacağımız premium indie oyunu yapma tutkumuz bizim için büyük bir girişim oldu. Bize duyulan beklentilerin yoğun baskısı ve elimizdeki sınırlı kaynaklar, tüm zamanlarımıza ve yaratıcı enerjimize inanılmaz bir talep getirdi.”

Oyunun aslında daha küçük olması gerektiğini açıkladılar, ancak standartlarını zorlamaya ve arttırmaya devam ettiklerini de söylediler.

“Size bunları söylememizin sebebi bize acımanız değil, Epic Games’in bize ilk kez ilgi gösterdiğinde bulunduğumuz kafa boşluğu hakkında sizlere gerçek hayattan bir bağlam vermek istiyoruz. Epic Games bize ulaştığında oyuna ek finansal desteğin, Mortal Shell oyunumuzun kalitesini önemli ölçüde iyileştireceğini düşündük. Bu süreç oyunumuzun gelişimindeki en kritik aşamaydı.”

Bunu seçmenin kolay olmadığını, ancak ekibin ve oyunun koşulları göz önüne alındığında oyun için doğru kararı verdiklerini düşünüyorlar. Epic Games ile böyle bir sürecin içine girmeleri bizce de çok mantıklı bir hareket olmuş. Epic Games’in şu ana kadarki sunduğu destekleri göz önünde bulunduracak olursak, mantıklı bir hareket olduğunu görüyoruz. Mortal Shell ekibi oyun üzerine harcanan emeğin değer görmesini istiyor. Mortal Shell oyununu satın almak isterseniz buraya tıklayarak Epic Games Store sayfasına ulaşabilir ve bir ön sipariş verebilirsiniz.

Mortal Shell Oyunu Nedir?

Mortal Shell, paramparça olmuş bir dünyada akıl sağlığını ve direncini test eden, derin bir aksiyon rol yapma oyunudur.

İlginizi çekebilir:

Counter Strike 1.6 Oyununun Hayran Yapımı Tarayıcı Sürümü Yayınlandı

Teknoloji Haber Bülteni DigiToll İçin Tıklayın..

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz