Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
1 dakika

Tekno Safari editörlerinin haftanın öne çıkan haberlerini derlediği ve dijital dünyada en çok konuşulan konuların yer aldığı DigiToll ’ün 37. bölümü Tekno Safari YouTube kanalında yayınlandı.

Her pazar izleyicisinin karşısına çıkan teknoloji haber bülteninde Leyla Yüngül bu hafta ise, iPhone 12 serisinin tanıtıldığı Hi, Speed etkinliğinden bahsetti. Ayrıca önümüzdeki hafta tanıtılması beklenen Huawei Mate 40 serisinin tanıtım tarihi, Booking.com’un geri dönüşü ve Spotify’ın lisans Başvurusu gibi pek çok haberi bizlere anlattı. 

DigiToll’ün 37. bölümünde ayrıca, Burger King’in 1000 adet PlayStation 5 dağıtma haberi, ABD seçimlerini etkileyebilecek nitelikteki botnete yönelik global operasyon, dünya genelindeki Facebook kullanıcı sayısı, FIFA 21 satış fiyatı ve PUBG Mobile Şehrin Efsaneleri Turnuvası gibi olaylara da yer verildi. 

Haftanın öne çıkan güncel teknoloji haberlerine ve teknoloji gündemine değininen DigiToll ’ün 37. Bölümü Leyle Yüngül’ün sunumuyla Tekno Safari YouTube kanalında yayında. İyi seyirler!

İlginizi Çekebilir:

Valorant Icebox, Asus ve Qualcomm Oyuncu Telefonu, Güncel Teknoloji Haberleri – DigiToll #36 Yayında! 

Timur Akkurt ve Ekin Kollama ile ‘Pazar Sohbeti’, Yarın İlk Kez Canlı Yayında!

iPhone 12 Lansman – Canlı Yayın İlk Değerlendirme

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz