Google Chrome
Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
1 dakika

Google, internet tarayıcısı Chrome için yeni bir güncelleme üzerinde çalışıyor. Kullanıcılar için çok daha işlevsel hale gelen tarayıcı geliştirilmeye devam ediyor. Google, artık Android kullanıcıları için görüntüleri doğrudan panoya kopyalayabilen bir güncelleme yayınlamaya hazırlanıyor.

Google Chrome, özellikle Android kullanıcıların tartışmasız en çok kullandığı uygulamalardan bir tanesi. Son dönemlerde güncelleme üstüne güncelleme alan tarayıcıyı Google daha da kullanışlı bir hale getirerek kullanıcı memnuniyetini artırmaya çabalıyor. 2019 yılının sonunda Chrome’a gelen güncellemeyle tarayıcının arayüzünde önemli değişiklikler gerçekleşmişti. Şimdi ise yeni bir güncellemeyle birlikte kullanıcılar fotoğrafları daha kolay paylaşabilecek.

Google Chrome’a eklenecek yeni özellik kullanıcıların Chrome’daki görüntüleri Android panosuna daha kolay kopyalamasına yardımcı olacak.

Söz konusu özelliğin kısa süre sonra kullanıcılara sunulacağı tahmin ediliyor. Özellik etkinleştirildikten sonra kullanıcılar, Chrome’daki herhangi bir görüntüye uzun süre basarak doğrudan Android panosuna kopyalayabilecek.

Chrome’daki görüntüleri arkadaşlarına göndermek için paylaşım menüsünü kullanmasını gerektiren mevcut uygulama ile karşılaştırıldığında, bu yeni yöntemin kullanımı çok daha kolay olacak ve kullanıcıların sadece birkaç dokunuşla görüntüleri paylaşmasına imkan tanıyacak.

Chrome, şifreler çalındığı anda kullanıcıları uyaracak

Google Chrome web tarayıcısında yeni bir açık tespit edildi