Apple’ın en büyük ekrana sahip akıllı saat serisi olan Apple Watch Series 7 ve Apple Watch SE’nin Cellular modeli, Türkiye’ye ilk kez Turkcell desteğiyle geliyor.  Ayrıntılar haberimizde

Apple’ın giyilebilir teknolojiler kategorisindeki popüler ürünleri Apple Watch Series 7 ve Apple Watch SE’nin Cellular modeli, Türkiye pazarına Turkcell desteğiyle giriyor. Apple Watch’un Cellular modelini Türkiye’de ilk olarak Turkcell hayata geçirecek. Apple Watch Series 7 ve Apple Watch SE’nin Cellular modellerini satın alan müşteriler, iPhone’larındaki Watch uygulamasından ve Turkcell mağazalarından Cellular aktivasyonunu kolaylıkla gerçekleştirebilecek.

Cellular’ın özellikleri

Turkcell’in yeni nesil fiziki mağazalarının yanı sıra Türkiye’nin sadece elektronik ürün satışı yapan ilk pazar yeri Pasaj’da da kullanıcılarla buluşacak olan Apple Watch Series 7 ve Apple Watch SE’nin Cellular modelleri, telefondan uzaklaşıldığında dahi herhangi bir kopma yaşamadan arama ve mesajlaşma hizmeti sağlayabiliyor. Güçlü yönlerinin yanı sıra hücresel bağlantı özelliğiyle de telefon kullanıcının yanında olmasa bile aileyle, arkadaşlarla, müziklerle, bildirimlerle, fotoğraflarla ve çok daha fazlasıyla bağlantıda kalma özgürlüğü yaşatıyor. Daha büyük ekranı, toza, suya ve çatlamaya karşı daha güçlü ön kristaliyle şimdiye kadarki en dayanıklı Apple Watch olan Apple Watch Series 7, alüminyum kasa seçeneğinde 5 renk ile sunuluyor.

Ön satış 17 Haziran’da başlıyor

Apple Watch Series 7 Cellular, aynı zamanda EKG ve Kanda Oksijen gibi en gelişmiş sağlık özelliklerini de bulunduruyor.  Apple Watch SE Cellular da bağlantıda kalmaya, aktif olmaya, sağlıklı ve güvende hissetmeye yardımcı olan güçlü özellikleriyle tüm hareketleri takip etmeyi ve favori antrenmanları ölçmeyi sağlayan gelişmiş sensörlere sahip.

Apple Watch Series 7 ve Apple Watch SE’nin Cellular modellerinin ön satışı 17 Haziran, lansmanı ise 24 Haziran’da olacak.

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz