Atiye Final Sezonu

Dijital yayın platformu Netflix, Atiye dizisinin final sezonu için tarih duyurusu yaptı. Dizinin izleyiciye veda edeceği 3. sezonunun, 17 Haziran tarihinde tüm dünyayla aynı anda Netflix Türkiye ağında da yayında olacağı belirtildi.  

Dijital yayın platformu Netflix, Beren Saat ve Mehmet Günsur’un başrollerini paylaştığı Atiye dizisinin final sezonu için yeni bir fragman paylaştı. Fragmanda, final sezonunun tarih duyurusuna da yer verildi. Dizinin izleyiciye veda edeceği 3. sezonunun, 17 Haziran tarihinde tüm dünyayla aynı anda Netflix Türkiye ağında da yayında olacağı belirtildi. Yaratıcılığını Onur Güvenatam’ın, yapımcılığını Pelin Ekinci Kaya’nın üstlendiği ve Atasay Koç ile Cansu Çoban’ın birlikte kaleme aldığı Atiye’nin yönetmen koltuğunu, son sezonda Burcu Alptekin ve Gökhan Tiryaki paylaştı.  

Başrollerini ise Beren Saat ve Mehmet Günsür’ün paylaştığı, oyuncu kadrosunda Metin Akdülger, Melisa Şenolsun, Başak Köklükaya, Tim Seyfi, Civan Canova ve Meral Çetinkaya gibi ünlü isimlerin yer aldığı dizinin final sezonuna; başta Selma Ergeç, Senan Kara ve Lara Tonka olmak üzere birbirinden başarılı yeni isimler katıldı. Atiye’nin Göbeklitepe’de başlayan gizemli yolculuğunun, Kapadokya ve Mardin gibi tarihe rehberlik eden bölgelerin ardından yine Göbeklitepe’de son bulacağı belirtildi.  

Atiye Dizisinin 3. Sezon Konusu 

Atiye 3. Sezon

Atiye dizisinin 3. sezon konusu, bugüne kadar çıktıkları yolculuklarda kendilerini keşfetmeyi başaran Atiye (Beren Saat) ve Erhan’ın (Mehmet Günsür) çok daha zorlu geçen serüveni etrafında gelişiyor. Sekiz yıldır kızlarına ulaşmaya çalışan Atiye ve Erhan, yıllar sonra geçmişlerine ait tüm sırlara sahip kayıp kızları Aden’in izini buluyor. Karanlık güçler, korkunç planları için Aden’den faydalanmayı isterken kızına ulaşmaya çalışan Atiye ise hem onu hem de dünyayı kurtarmak zorunda kalıyor. Kızlarının rehberliğinde yeni bir maceraya atılan Atiye ve Erhan, geçmiş ve geleceğin tüm sırlarını birlikte çözmeye çalışıyor.  

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayınız.

İlginizi çekebilir:

Yazar Buket Uzuner, Netflix’in ‘Atiye’ Dizisine İntihal Davası Açtı

Netflix, Atiye’nin İkinci Sezonunu Yayınladı

Netflix Türkiye Orijinal Dizisi Atiye İçin İkinci Sezon Fragmanı Yayınlandı!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz