Berkcan Güven’in kendi YouTube hesabından paylaştığı Cristiano Ronaldo ile Crossbar Challenge videosu 2,3 milyon izlenmeye ulaştı ve trend videolar listesinde 1. sıraya yerleşti

Berkcan Güven hafta ortasında sosyal medya hesaplarından Cristiano Ronaldo ile çektiği videoyu 27 Aralık Cuma günü yayınlayacağını duyurmuştu. Berkcan Güven’in bu duyurusu büyük ilgi çekmişti. Dün akşam saat 18.00’da yayına açılan video kısa süre içinde yoğun ilgi görmüş ve ilk 2 saatte yaklaşık 500 bin görüntüleme elde etmişti. Videonun yayınlanmasının üzerinden yaklaşık 20 saat sonra izlenme sayısı 2.3 milyonun üzerine çıktı. 300 bin beğeni alan video 10 binin üzerinde yorum aldı. Trend videolar listesinde ilk sıraya yerleşen videonun ne kadar izleneceği merak ediliyor.

Videoda Berkcan Güven ve Efe Uygaç’ın sorularını yanıtlayan Ronaldo, ikiliyle bir de crossbar Challenge olarak bilinen topu direğe vurma konusunda yarıştı. Beşer şut çeken Berkcan ve Ronaldo 3’er kez topu direğe vurmuş ve uzatmalar sonucunda Ronaldo kazanan olmuştu. Ronaldo ayrıca kendi kariyeri, Türkiye ve Türk futbolcular hakkında da yorum yapmıştı.

Berkcan’ın kanalında yayınlanan video sosyal medyada da beğeni topladı ve birçok olumlu yorum aldı. Videonun gördüğü tepkiden memnun olan Berkcan Güven, Twitter hesabından yaptığı paylaşım ile takipçilerine teşekkür etti.