amazon-prime-video-ekim-teknosafari

Amazon Prime Video, Ekim 2021 takvimi açıklandı. Platform, Ekim ayında da birçok içerik ile kütüphanesini genişletmeye devam ediyor.

Amazon Prime Video, Ekim ayında kütüphanesini genişletmeye devam ediyor. Ekim ayında Türkçe altyazı seçeneği ile popüler Amazon Original yapımlarının yeni bölümleri de yayınlanıyor.

Platforma yeni eklenecek olan yapımlar arasında Justin Bieber’ın benzersiz konseri “T-Mobile Presents New Year’s Eve Live with Justin Bieber”ın sahne ve sahne arkasının yanı sıra sanatçının kişisel dünyasını da izleyicilerle buluşturan “Justin Bieber: Our World”, Lois Duncan’ın 1973 tarihli romanından uyarlanan gerilim dizisi “I Know What You Did Last Summer” ve futbol ikonunu Diego Maradona’nın hayat hikâyesine odaklanan biyografik dizi “Maradona: Blessed Dream” yer alıyor.

Amazon Prime Video Türkiye Ekim Takvimi Öne Çıkanlar

Welcome To The Blumhouse – 1 & 8 Ekim

Yapımcılığı Blumhouse Television ve Amazon Studios tarafından üstenilen Welcome To The Blumhouse yen bölümleri Ekim ayın Amazon Prime Video kütüphanesine ekleniyor.

Yapımın Bingo Hell ve Black as Night isimli ilk iki bölümü 1 Ekim’de yayına girerken, Madres ve The Manos adlı bölümler 8 Ekim’de yayına girecek.

Justin Bieber: Our World – 8 Ekim

Michale D Ratner’in yönetmen koltuğunda oturduğu yapım, 8 Ekim Cuma günü Prime Video kütüphanesine eklenecek. Ünlü sanatçı Justin Bieber’in “T-Mobile Presents New Year’s Eve Live with Justin Bieber” isimli konseri hakkında belgesel kıvamında olacak yapım, tüm özel ve sahne arkası görüntüleri de içerecek.

Belgeselin konusu olan konser, Beverly Hilton Oteli’nin çatısında 240 davetli için 2020’nin kapanışını kutlayan özel bir etkinlikti.

I Know What You Did Last Summer – 15 Ekim

1633337388_I_Know_What_You_Did_Last_Summer

Sara Goodman tarafından hem yazılıp hem de yönetilen dizi, 15 Ekim tarihinde Amazon Prime Video kütüphanesine eklenecek.

Dizi, Lois Duncan’ın, ikonik 1997 yapımı aynı isimli filminin de temelini oluşturan bir olayı temel alıyor. Olay ise mezuniyet gecelerinde gerçekleşen ve ölümle sonuçlanan bir trafik kazasından bir yıl sonra acımasız bir katilin musallat olduğu bir grup arkadaştan oluşuyor.

Dizide gençler, peşlerinde olan katilin kim olduğunu anlamaya çalışırken, bir yandan da görünüşte kusursuz olan kasabalarının ve kendilerinin karanlık taraflarını ortaya çıkarıyor.

Maradonna: Blessed Dream – 29 Ekim

Dhana Media ve Latin We ortakığında BTF Media’nın üstlendiği biyografik dizi, 29 Ekim günü Amazon Prime Video kütüphanesine ekleniyor.

Başrollerinde Nazareno Casero, Juan Palomino  ve Nicolas Goldschmidt’in yer aldığı dizi Diego Armando Maradona’nın, anavatanı Arjantin’deki Villa Fiorito’daki mütevazi başlangıcından Barcelona ve Napoli’deki kariyerine ve milli takımının  Meksika’da 1986 Dünya Kupası’nı kazanmasına kadar uzanan hayatını ve üretken kariyerini ekranlara taşıyor.

Arjantin, İspanya, İtalya, Uruguay ve Meksika’da çekilen biyografik dizi, efsanevi futbol yıldızının hayatı ve kariyeri boyunca yaşadığı önemli anları izleyicilerle buluşturan birer saatlik 10 bölümden oluşuyor.

İlginizi Çekebilir:

Amazon ‘un MMO Oyunu New World, Steam ‘de Rekora Gidiyor

Avuç İçi Ödeme Sistemi Amazon One, İlk Kez Bir Etkinlikte Kullanılacak

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz