boru-2039-nft-teknosafari
Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
2 dakika

Türkiye’nin en çok izlenen ve takip edilen yapımlarından biri olan Börü, NFT dünyasında da bir ilki gerçekleştirmek üzere hazırlanıyor. Proje kapsamında dijital NFT içeriklerin üretilmesi ve arza sunulması için CaglarArts Insignia iş ortalığı ile Capital Block arasında imzalanan anlaşma ile birlikte paylaşılacak NFT içerikler belirlendi.

2015 yılında Dağ ve Börü gibi büyük yapımlara imza atan CaglarArts Insignia ve Capital Block iş ortaklığı, halka arz için gün saymaya başladı. Börü markasının ilk NFT koleksiyonları ve koleksiyonerlere verilecek diğer hediyeler de belirlendi. Yakında çıkacak olan Börü 2039 serisinin ışığında bir dizi NFT ürünü de kapsayan olan içerikler, Börü klasik serilerini ve Börü 2039 serisinin fütürizmini yansıtacak.

Börü NFT serisi, 16 Aralık tarihinde piyasaya sürülecek 1/1 özel NFT ile başlayacak. NFT olarak hazırlanan 1 adet eşsiz, 3 boyutlu animasyonlu kurt kafası, 1 hafta boyunca açık artırma usulü ile halka arz edilecek. Açık artırmayı kazanıp NFT’ye sahip olan kişiye, özel tasarım bir heykel de hediye edilecek. Ayrıca açık artırmayı kazanan kişinin adı, son bölümde bir sahnede ve credit bölümünde geçecek.

boru-2039-alper-caglar-teknosafari

10 adet birbirinden farklı pack shots, 1. bölüm yayınlandığı akşam NFT olarak arz edilecek. Alıcılar, posterlerin fiziksel kopyalarını da Alper Çağlar imzalı olarak alacaklar. Bu 10 kişi, dilerse dizi setine de gidip gezebilecek. Son olarak, dizide önemli rollere sahip 4 ana karakterin farklı illüstrasyonları, 10 farklı NFT paketi olarak arz edilecek. Bu NFT’leri alan 10 kişi, 4 oyuncu ile birlikte online AMA seansı gerçekleştirecek. Ayrıca dizi setinden 10 parça fiziksel eşyanın da sahibi olacak.

Serinin yapımcısı Alper Çağlar, konu hakkında “Biz, içerikleri için özel bir koleksiyon yayınlayan dünyadaki ilk franchise serisiyiz. NFT’lerimiz görsel kimlikle ve daha da önemlisi hayranlarımızın en sevdiği karakterlerle doğrudan ilişkili. BÖRÜ, her zaman, kalite için sarf ettiğimiz çabaları takdir eden toplumun tüm katmanlarından özel bir hayran kitlesine sahip oldu. Bu nedenle, şimdiye kadarki en yüksek izleyici reytingine sahip dünyaca ünlü Türk aksiyon dizisi olmaya devam ediyor. Bu özel tasarımlar, karakter kadrosunu tasvir edecek ve daha nadir varlıklara genişleyecek. NFT kreasyonlarımızın, bizi uluslararası tanınırlığa iten ve bize Türk film yapımında çığır açanlar öncüler olma ayrıcalığını bahşeden sadık hayran kitlesi ile daha da samimi bir ilişkiye yol açacağı için çok heyecanlıyım” şeklinde açıklamalarda bulundu.

İlginizi Çekebilir:

Asus, ProArt Display PA32UCG Modelini Piyasaya Sundu

Amazfit, 2021 Yılının 3. Çeyreğinde Akıllı Saat Sektöründe 3. Oldu

Apple ‘da Satış başladı: işte %20’ye varan zamlarla yeni fiyatlar

Ödeal, Hızlı Büyüyüşüne Devam Ediyor

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz