Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
1 dakika

Çin merkezli bir teknoloji devi olan Vivo, özellikle her bütçeden kullanıcıları kapsaması ile tanınan markalardan birisi. Kullanıcılar açısından iyi bir fiyat performans sağlayan Vivo, şimdi de Vivo Y02A 5G modelini vitrine çıkardı.

Vivo Y02A model akıllı telefon sonunda tanıtıma çıktı. Akıllı telefon sektöründe önemli isimlerden birisi olan Vivo, son modeli ile yine kullanıcılara oldukça cazip bir fırsat sunuyor. Ancak bütçe dostu telefon fiyatı ile olduğu kadar özellikleri ile de beğeni topladı. İşte detaylar!

Pazar Payı Gittikçe Artıyor

Çin merkezli teknoloji devi Vivo, Oppo, OnePlus, Realme, iQOO ile beraber BBK Electronics’in yan kuruluşu olarak karşımıza çıkıyor. 2009 yılında Shen Wei tarafından kurulan şirket, akıllı telefonlar, akıllı telefon aksesuarları, yazılım ve çevrimiçi hizmetler sunmaya devam ediyor. Bütçe dostu seçenekleri ile her bütçeden kullanıcıya hitap eden marka, son olarak Vivo Y02A modelini tüketicilere tanıttı. Genellikle giriş ve orta segment modellerle sektörde görmeye alıştığımız marka, özellikle telefon fiyatlarının artması ile birlikte pazar payını da artırmaya başladı. Bundan kısa bir süre önce uygun fiyatlı Vivo Y11’i tanıtıma çıkaran şirket şimdi de Vivo Y02A modelini tanıttı.

Vivo Y02A’nın Merak Edilen Özellikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz