Cuma, Eylül 24, 2021
Ana SayfaTeknosafariTechTalk: Apple Event Özel Canlı Yayını, 20 Nisan Salı Saat 20.00’de Tekno...

TechTalk: Apple Event Özel Canlı Yayını, 20 Nisan Salı Saat 20.00’de Tekno Safari ve Timur Akkurt YouTube Kanalında! 

Haftalık teknoloji sohbeti ‘TechTalk’unTechTalk: Apple Event Özel’ canlı yayını, 20 Nisan Salı akşamı saat 20.00’de Tekno Safari ve Timur Akkurt YouTube kanallarında yapılacak. Yayında Timur Akkurt, Cemal Taşhan, Ekin Kollama ve Burak Bayburtlu, yapılan lansmanı canlı olarak izleyecek ve tanıtılan yeni ürün ve teknolojileri değerlendirecek.  

Her Pazar 21.30’da izleyici karşısına çıkan haftalık teknoloji sohbeti ‘TechTalk’un ‘TechTalk: Apple Event Özel’ canlı yayını, 20 Nisan Salı akşamı saat 20.00’de Tekno Safari ve Timur Akkurt YouTube kanallarında yapılacak. Yayında teknoloji dünyasının ünlü isimleri Timur Akkurt, Cemal Taşhan, Ekin Kollama ve Burak Bayburtlu, yapılan lansmanı canlı olarak izleyecek. Programda ayrıca, ABD merkezli teknoloji devinin tanıttığı yeni ürünler de değerlendirilecek. İzleyiciler de yorum kanalından ‘TechTalk’ ekibine katılabilecek ve tanıtım etkinliğine ilişkin görüş ve fikirlerini canlı olarak paylaşabilecek. Yayını kaçırmak istemeyenler, bu linktenTechTalk: Apple Event Özel’ canlı yayınını izleyebilecek: 

Canlı teknoloji sohbeti ‘TechTalk’, her Pazar saat 21.30’da izleyicilerle buluşmaya devam ediyor. Teknoloji dünyasının usta isimleri Timur Akkurt, Cemal Taşhan, Ekin Kollama ve Burak Bayburtlu, yayında haftanın gündemini değerlendiriyor. TeknoSafari editörleri Kübra Sarıkaya ve Doğa Yurduneri de hazırladıkları haftalık haber bültenleriyle, yayına katılım sağlıyor. Bilim ve teknoloji dünyasından en yeni gelişmeleri takip edebilmek ve ‘TechTalk’un yeni bölümlerini kaçırmamak için Tekno Safari ve Timur Akkurt YouTube kanallarına abone olmayı ve bildirimlerinizi açmayı unutmayın! 

TechTalk: Apple Event Özel’ canlı yayınını izlemek için tıklayınız.

İlginizi çekebilir:

Haftalık Teknoloji Sohbeti TechTalk #5 Yayında | Reçetesiz COVID-19 testi, NFT

Haftalık Teknoloji Sohbeti TechTalk #3 Yayında | Küresel İnternet Kullanımı ve NASA Deep Space Network

Haftalık Teknoloji Sohbeti ‘TechTalk’ Podcast Yayında!

Haftalık Teknoloji Sohbeti ‘TechTalk’, Pazar 21.30’da Canlı Yayında! 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR