call-of-duty-mobile-9-sezon-guncelleme-teknosafari
Okuma Süresi
1 dakika

Call of Duty: Mobile 9. sezon güncelleme notları paylaşıldı. Yeni güncelleme ile birlikte oyun, Cadılar Bayramı için hazırlanıyor ve Yaşayan Ölülerin Kuşatması modu geri geliyor.

Call of Duty: Mobile 9. sezon, Kabus ismi ile geliyor. Yeni sezon, Cadılar Bayramı özel içerikleri barındırıyor. Ayrıca güncelleme, Yaşayan Ölülerin Kuşatması modunu geri getiriyor.  9. sezon, 21 Ekim tarihinde tüm oyuncular ile buluşuyor.

Yaşayan Ölülerin Kuşatması ile oyuncular, bu defa zombi ordularının yanı sıra Cadılar Bayramı için özel paskalya yumurtaları için savaşacak. Ayrıca mod içerisinde yeni detaylar ile zenginleştirilmiş bir Battle Royale haritası oyuncuları karşılayacak.

Call of Duty: Mobile 9. sezon değişiklikleri

call-of-duty-mobile-9-sezon-degisiklikleri-teknosafari

 • Yaşayan Ölülerin Kuşatması: Call of Duty: Mobile oyuncularının oldukça sevdiği zombi modu geri geliyor. Daha korkutucu zombilerin yanında Cadılar Bayramı öğeleri de haritada yer alacak.
  • Oyun modu değişiklikleri:
   • Standart modda daha fazla zombi türü ortaya çıkacak
   • Zombiler artık hem standart hem de zor modda dinamik bir şekilde canlanacaklar
   • Yeni gündüz vakti görevleri eklendi
   • Taret ve zombi bağlantılı paskalya yumurtaları, hikayeler ve dahası oyuncuları bekliyor olacak
   • Yaşayan Ölülerin Kuşatması, Cadılar Bayramı temasıyla süslenecek
 • 9. sezon haritaları: Cadılar Bayramı Sınır Kasabası haritası, ürkütücü Cadılar Bayramı süslemeleri ile geri dönüyor. Modern Warfare’dan Hovec Hızarhanesi haritası, Call of Duty: Mobile oyuncuları ile ilk defa buluşuyor.
 • Yeni çok oyunculu mod – İndirme Alanı: İlk olarak Call of Duty: Modern Warfare 3’te tanıtılan bu yeni modda, takımlar maç boyunca değişen belirli bir indirme alanı üzerinde hakimiyet kurmak için mücadele edecekler.

call-of-duty-mobile-testere-teknosafari

 • Yeni temalı etkinlik – Şeker ya da Şaka: Oyuncular, arkadaşları ve NPC’ler ile birlikte “şeker mi şaka mı” oynamak için kapı kapı dolaşacaklar. Şaka seçildiğinde oyuncunun, şeker (etkinlik XP’si) alabilmek için bir görev tamamlaması gerekecek. Şeker seçilen bir odadaki oyuncular, şekerlerini anında alacaklar. Etkinlik XP’si, temaya özel ödüller için kullanılabilecek.

Yeni sezon ile birlikte oyuncular, sezonluk meydan okumalar, şanslı çekilişler, özel paketler ve daha fazlasını sezon boyunca bulabilecekler.

İlginizi Çekebilir:

Call of Duty: Vanguard Hikaye Fragmanı Yayınlandı

150.000 Dolar Ödüllü PUBG Mobile Pro League Türkiye 2. Sezon Başladı

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz