samsung-galaxy-watch-yeni-guncelleme
Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
1 dakika

Samsung, One UI 4 güncellemesi ile Galaxy Watch, Galaxy Watch Active, Galaxy Watch Active2 ve Galaxy Watch3 için yeni özellikleri yayınladı.

Samsung, dünyanın her yerinden Galaxy kullanıcılarına daha iyi deneyim sunabilmek için yen ara yüzünü geliştirmeye devam ediyor. One UI 4 olarak tanıtılan ara yüz, Galaxy Watch, Watch Active, Watch Active2 ve Watch3 kullanıcıları için daha kapsamlı sağlık özellikleri ve birçok yeni saat kadranı seçeneği sunuyor.

Yeni güncelleme ile birlikte gelişmiş düşme algılama özelliği, hareket halinde veya ayaktayken de kullanılabiliyor. Düşme algılama özelliği, akıllı saat kullanıcı egzersiz yaparken gerçekleşebilecek sert düşüşleri önceden tespit edebiliyor. Bu sayede kullanıcılar, daha yüksek düşme algılama hassasiyeti ayarı yaparak, ayaktayken ve hareketsizken gerçekleşebilecek düşmelerin önceden algılanması sağlanabiliyor.

galaxy-watch3-one-ui-4-guncelleme-teknosafari

Düşme algılandığı durumda saat, daha önce iletişim için belirlenmiş kişilere SOS bildirimi gönderiyor. Bununla birlikte mümkün olan en kısa sürede yardım alınabilmesi sağlanıyor.

Güncellenen grup hedefleri özelliği ile egzersizler, arkadaşlar ile birlikte yapılabiliyor. Grup hedefleri özelliği, birlikte egzersiz yaparak daha motive olunabilmesine olanak sağlıyor. Ayrıca kullanıcılar, birbirlerine meydan okuyabiliyor. Güncelleme ile birlikte kullanıcılar, arkadaşlar ile bir mücadele belirleyebilir, en kısa zamanda en fazla egzersizi yapma konusunda bireysel olarak yarışabilir veya ekip olarak ortak hedeflere ulaşmaya çalışabilir.

Güncelleme ile birlikte kalp atışı takibi daha da kapsamlı verilere sahip oluyor. Kandaki oksijen seviyesi ölçümü, uyku ve stres yönetimi ölçümleri dahil olmak üzere gelişmiş sağlık özelliklerinden oluşan kapsamlı bir sağlık paketi bulunuyor. Samsung Health Monitor uygulaması üzerinden kan basıncı özelliği ile sağlık takibinden faydalanabiliyor.

İlginizi Çekebilir:

Muhteşem Cuma döneminde harcamalar 13 kat arttı

Apple, yıllık Apple Müzik Ödülleri kazananlarını açıkladı

Amazon Prime Video Aralık 2021 takvimi belli oldu

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz