Son dönemlerin en çok oynanan oyunlarının başında yer alan Call of Duty: Mobile’a yeni güncelleme geldi. Yayınlanan yeni güncelleme sayesinde Call of Duty: Mobile; yeni haritalar, yeni oyun modları, ve yeni Battle Pass sezonu dahil olmak üzere pek çok yeniliğe kavuştu.

Activision ve Tencent iş birliği ile geliştirilen ve oyunseverlerin favori oyunlarından olan Call of Duty, mobil versiyonu çıktığından bu yana popülaritesini artırmaya devam ediyor. İlk olarak 2019 yılının Ekim ayında oyunseverlerin beğenisine sunulan Call of Duty: Mobile aldığı güncellemelerle kullanıcıları memnun etmeyi başarıyor. Kısa sürede milyonlarca oyuncunun en favori oyunlarından biri olmayı başaran yapım, PC ve PS4’teki savaş heyecanını mobile ücretsiz bir şekilde taşıyor. 

Call of Duty: Mobile için yayınlanan yeni güncelleme hem iOS hem de Android ekosistemi için indirilebilir durumda. Çıktığı günden bu yana 150 milyondan fazla kez indirilen oyun için Activision’un yayınladığı yeni güncelleme 1.0.12 koduyla anılıyor. 2.4 GB boyutundaki yeni güncelleme; yeni haritalar, yeni oyun modları, yeni Battle Pass sezonu içeriyor. Bunların yanı sıra 6. Sezon Sıralamalı Modu desteği, silah dengesi değişiklikleri ve yeni karakterler de oyuna eklendi. Yeni güncelleme Call of Duty’i telefonlarından deneyimleyen kullanıcılara çok daha iyi bir oyun zevki sunuyor.

Call of Duty: Mobile ‘a yeni güncelleme ile yeni Battle Pass ve 6. Sezon Sıralamalı Mod desteği geliyor

Bugün yayınlanan yeni güncelleme ile oyunseverler ikonik bir haritaya kavuştu. Call of Duty: Mobile’a 1.0.12 güncellemesi ile ayrıca Kill Confirmed ve Capture The Flag modu ile Saloon adlı yeni bir haritada eklendi. 

Activision ve Sony Mobile’ın iş birliği ile geçen hafta Call of Duty: Mobile World Championship 2020 Turnuvası 30 Nisan’da başlayacağını sizlerle paylaşmıştık. 30 Nisan’da başlayacak ve 24 Mayıs’a kadar devam edecek Call of Duty: Mobile Turnuvası’nda 1 milyon doları aşkın ödül dağıtılacak. Veteran veya üst sıralarda yer alan oyuncuların katılabileceği turnuvaya katılmak isteyen kullanıcılar buradan detaylara ulaşabilir.

İlginizi Çekebilir:

Call of Duty: Mobile 5. Sezon, Steel Legion yayınlandı 

Call Of Duty: Modern Warfare ve Warzone 3. Sezon 8 Nisan’da Başlıyor

Teknoloji Haber Bülteni DigiToll İçin Tıklayınız..

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz