Okuma Süresi
1 dakika

Autoblow şirketi yapay zeka destekli erkeklere özel ürününü tanıttı.

Yeni Autoblow Makinesi Videolarla Senkronize Olarak Erkeklerde Vücut Aktarımı İllüzyonu Yaratıyor!

İnsan cinsel eylemlerini taklit etmek için yapay zeka kullanan ilk yetişkin seks oyuncağı, beyin kontrolünü gösteren ilk seks oyuncağı şirketi olan Autoblow, şimdiye kadarki en gelişmiş işlevselliğine sahip bir makine piyasaya sürdü: video senkronizasyonu. Autoblow AI Ultra, yüzlerce video ile senkronize yetişkin filminden oluşan ücretsiz bir video kitaplığı barındıran bir web uygulamasıyla çalışıyor. Kullanıcılar sadece bir videoda oynat düğmesine tıklıyor ve makine videonun hareketleriyle tam olarak senkronize hareket ederek beyni ve vücudu filmdeki penisin aslında Autoblow’un kullanıcısına ait olduğu hissiyle kandırıyor.

Lastik el deneyinden ve bunu gösteren ilgili videolardan esinlenen Autoblow‘un mucidi Brian Sloan, bir makine okşama hareketlerini filmdeki aktörün penisinde meydana gelenlerle doğru bir şekilde senkronize ederse, pornografik bir film izlerken bir Autoblow kullanıcısının penisinde benzer bir etki yaratmanın mümkün olduğuna inanıyordu. Sloan’ın en yeni icadı olan Autoblow AI Ultra, kullanıcıya yapılan okşama eylemlerinin filmlerdeki erkeklere yapılan okşama eylemleriyle tam olarak aynı anda gerçekleşmesini sağlamak için internet gecikmesine otomatik ayarlamalarla birlikte filmlerin özenli manuel senkronizasyonu yoluyla vücut sahipliğinin aktarılması yanılsamasını başarıyor.

Autoblow AI Ultra’nın mucidi Brian Sloan şunları söyledi,

“Yetişkinlere yönelik video senkronizasyonu teknolojisi 2005 yılından bu yana bir şekilde kullanılmaktaydı, ancak şimdiye kadar seks oyuncağı kullanıcılarının bundan keyif alması için bir dereceye kadar teknik uzmanlık gerekiyordu. Web uygulamamız ve ilgili teknolojimiz nihayet tüm erkeklerin video senkronizasyonuna erişimini kolaylaştırıyor ve inanıyoruz ki erkekler videolarla senkronizasyonun ne kadar basit olduğunu ve özellikle sanal gerçeklikte vücut transferi illüzyonunun ne kadar zevkli ve gerçekçi olduğunu anladıklarında, erkekler için seks oyuncağı pazarı hızla bu illüzyonu tetiklemek için görsel ve fiziksel yollar sunan cihazlar lehine değişecektir.

Önümüzdeki yıllarda, makineler tarafından sunulan deneyimlerin gerçekçilik düzeyinin, ilişkilerde aldatmanın ne anlama geldiğini yeniden tanımlamaya ihtiyaç duyacak kadar artmasını bekliyorum. Sanal duyusal deneyimlerimizi daha da gerçek kılacak, otomatik yağlama ve insan kokusu gibi diğer duyusal unsurları dahil etmenin yollarını şimdiden düşünüyoruz.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz