Call Of Duty: Modern Warfare ve Battle Royale modu Warzone 3.sezon 8 Nisan’da başlıyor.

Call of Duty: Modern Warfare ve Call of Duty: Warzone 3. sezon başlangıç tarihi belli oldu. Activision ve Infinity Ward, yeni sezonun 8 Nisan 2020 Çarşamba günü başlayacağını duyurdu.

Twitter’dan yapılan resmi açıklamaya göre, güncelleme gelecek iki oyunun da üçüncü sezonu 8 Nisan’da başlayacak. Yapılan açıklamada yeni sezon hakkında detaylara yer verilmezken daha fazla silah, harita gibi unsurların olmasına kesin gözüyle bakılıyor. Yeni sezonda Call of Duty: Modern Warfare 2 oyununun çok oyunculu mod haritalarının eklenmesi beklentiler arasında. Ayrıca yeni modlar ve halihazırdaki modlar için varyasyonlar, yeni karakterler, yeni haritalar, yeni silahlar, yeni kozmetik eşyalar ve çok daha fazlası oyuna ekleneceğini söylemek mümkün.

Call of Duty: Modern Warfare oyunuun geçtiğimiz Ekim ayındaki çıkışından sonra, Battle Pass sistemi devreye sokulmuştu. Bu sisteme bağlı olarak içerikler farklı sezonlar halinde oyunseverlerin beğenisine sunuluyor. Oyuncuların yeni içerikleri elde edebilmesi ve deneyimleyebilmesi için bu aşamaları geçmesi gerekiyor. Buna alternatif olarak ücretli bir şekilde bu aşamların atlanması da bir seçenek.

Call of Duty’nin ücretsiz olarak çıkardığı battle royale oyun Warzone, geçen ay tanıtıldıktan kısa bir süre sonra oyuncu sayısını 15 milyona çıkararak büyük başarı elde etmişti. Call of Duty Modern Warfare oyunun grafiklerini ve mekaniklerini temel alan oyun, grafik ve mekanik kalitesiyle fazlasıyla dikkat çekiyor ve oldukça beğeni topladı. Call of Duty: Warzone aslında Call of Duty: Modern Warfare’in bir parçası ancak oynayabilmek için ana oyuna sahip olmak şart değil. Paket internet sitesinden ayrıca indirilebiliyor ve oynanabiliyor. Call of Duty: Warzone, yeni sezonda da ücretsiz olarak oynanabilecek. 
Call of Duty: Modern Warfare ve Warzone’u PlayStation 4, Xbox One ve PC‘de oynanabiliyor. Warzone her zaman ücretsizdi ancak bu hafta sonu boyunca Modern Warfare’in diğer çok oyunculu modlarına da ücretsiz erişim sağlanabilecek.

İLGİLİ HABERLER:

Call of Duty Modern Warfare ve Warzone ‘a yeni güncelleme geliyor 

Call of Duty Warzone oyuncu sayısı 15 Milyona ulaştı

Call of Duty: Mobile üçüncü sezonu başladı

Dijital haber bülteni DigiToll için tıklayınız.

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz