call-of-duty-vanguard-beta-teknosafari-2-min
Okuma Süresi
1 dakika

Activision tarafından yayınlanacak olan Call of Duty: Vanguard alfa ve beta tarihleri duyuruldu. 2. Dünya Savaşı temalı yeni Call of Duty oyunu, büyük bir kitle tarafından bekleniyor.

Paylaşılan resmi Call of Duty blog yazısında, Vanguard alfa ve beta tarihleri paylaşıldı. Paylaşılanlara göre oyunu ön sipariş veren PS4 ve PS5 kullanıcıları, diğer kullanıcılara kıyasla daha önden beta sürümünü deneyimleyebilecek.

Geçtiğimiz haftaya kadar Activision, Call of Duty: Vanguard hakkında neredeyse hiçbir bilgi paylaşmamıştı. Ancak internette sızdırılan bilgiler ile birlikte şirket, oyun hakkında bilgileri adım adım paylaşmaya başladı. Şimdi ise belirtilenlere göre Call of Duty: Vanguard alfa testi, 27 Ağustos’ta gerçekleştirilecek.

27-29 Ağustos tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan alfa testi, yalnızca PlayStation kullanıcıları tarafından erişilebilecek. Alfa testine erişebilmek için kullanıcılar, PlayStation Plus abonesi olmalı ya da oyunu n sipariş etmeli.

CoD: Vanguard alfa testinde, oyunun bir modu olan Champion Hill denenecek. Bu modda oyuncular, 2v2 ya da 3v3 olarak mücadele ediyor. Bu neden alfa testi, otomatik eşleştirme sistemini barındıracak. Activision, bu modun çoğu Battle Royale oyununa rakip olabileceğini belirtiyor.

call-of-duty-vanguard-beta-teknosafari

Call of Duty blog yazısında paylaşılanlara göre, PlayStation 4 ve PlayStation 5 kullanıcıları, 10 Eylül tarihinde beta testlerine başlayacak. Diğer platformlarda bulunan oyuncular ise beta testine 13 Eylül tarihinde başlayacak. 18 Eylül tarihinde ise, tüm platformlar ve tüm kullanıcılar açık beta sürecine girecek. Açık beta, yalnızca 2 gün boyunca devam edecek.

Bunların yanında Call of Duty: Vanguard ön yükleme ne zaman açılacak henüz belli değil. Ön sipariş veren kullanıcılar, oyunu henüz yayınlanmadan önce indirebilecek. İndirme işlemi tamamlanan oyuncular, oyun yayınlandığı anda erişim sağlayabilecek.

İlginizi Çekebilir:

Call of Duty: Vanguard Çıkış Tarihi ve Türkiye Fiyatı Paylaşıldı

Black Myth: Wukong, Grafik Kalitesi ile Heyecanlandırıyor

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz