huawei p40 serisi yeni güncelleme

Huawei yakın zaman önce tanıttığı yeni amiral gemisi Huawei P40 serisi için yeni bir yazılım güncellemesi yayınladı.  “EMUI 10.1.0.122” olarak adlandırılan güncelleme, optimizasyon iyileştirmeleri içeriyor.

Huawei’nin kısa süre önce online olarak tanıttığı yeni amiral gemisi Huawei P40 serisi dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı. Hem donanımsal hem de tasarımıyla büyük ilgi çeken seri, tüketicileri heyecanlandırmayı başarmıştı. Huawei, yeni serisi P40 için kullanıcıların beklentilerini karşılayabilmek adına çalışmalarını devam ettiriyor. 

Huawei P40 ve P40 modelleri için ilk olarak geçen hafta bir yazılım güncellemesi yayınlamıştı. Yayınlanan güncelleme ile birlikte cihazlara pek çok yeni özellikler eklenmişti. Şimdi ise şirket, P40 ve P40 Pro modelleri için yeni bir yazılım güncellemesi daha yayınladı.  EMUI 10.1.0.122 ismiyle anılan yeni güncelleme, Huawei’nin yeni amiral gemisi telefonlarında önemli optimizasyon iyileştirmeleri sağlıyor.

Huawei P40 serisi, EMUI 10.1.0.122 güncellemesi

Huawei’nin geliştirici ekibi, yeni amiral gemisi serisi için yayınladığı yazılım güncellemesi ile birlikte kamera performansını üst düzeye çıkarıyor. Yani artık P40 serisi kullanıcıları, çok daha optimize bir kamera deneyimleyebilecek. Bunun yanı sıra geliştirici ekibin yayınladığı yeni güncellemede, görüntüleme kalitesi geçmişe oranla çok daha iyi olacak. Yani kullanıcılar yayınlanan güncelleme sayesinde mevcut olan görüntülenmelerden çok daha fazla verim alabilecek. Ayrıca, fotoğraf efektleri de eskiye oranla çok daha kararlı bir şekilde çalışacak.

Huawei’nin P40 serisi için yayınladığı yeni yazılım güncellemesi,  Always on Display ekranına da bir yenilik getiriyor. EMUI 10.1.0.122 güncellemesi ile birlikte artık kullanıcılar, Huawei’nin Vision televizyonlarında otomatik ekran paylaşımı yapabilecekler.

Huawei’nin geliştirici ekibi tarafından yayınlanan yeni EMUI 10.1.0.122 güncellemesi sadece 711 MB boyutunda. P40 serisi için optimizasyon iyileştirmeleri içeren güncelleme şu an için sadece Çin’de kullanıcılara sunulmuş durumda. Ancak şirketin, kısa süre içerisinde diğer pazarlarda da P40 serisi için yayınlanan güncellemeyi kullanıcılara sunacağı düşünülüyor. Huawei’den bu konu hakkında yapılan resmi bir açıklama olmasa da şirketin, kullanıcı deneyimine olan ilgisi göz önüne alındığında bu sürenin çok uzamayacağı tahmin ediliyor.

İlginizi Çekebilir:

Huawei’nin yeni amiral gemisi serisi P40 “En İyi Kameraya Sahip Akıllı Telefonlar” ödülünü aldı

Huawei P40 Pro Plus’ın dikkat çeken özellikleri

Teknoloji Bülteni DigiToll için tıklayınız..

Google Servisleri olmayan telefon: Huawei Mate 30 Pro incelemesi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz