Casper Bilgisayarlar Teknosa
Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
2 dakika

Türkiye merkezli teknoloji şirketi Casper, “Yaratıcılıkta Limit Sensin!” sloganıyla Teknosa ile yeni bir iş birliği yaptığını duyurdu. Aktarılan detaylara göre; yapılan iş birliği kapsamında Casper bilgisayarlar, artık Teknosa mağazalarında da konfigüre edilebiliyor. Bu sayede kullanıcılar artık, şirketin ürün gamı içerisinden ihtiyaçlarına uygun Intel işlemcili Casper dizüstü ve masaüstü bilgisayarlarını, teknoloji uzmanlarının desteği ile Teknosa mağazalarında konfigüre ederek satın alabiliyor.  

Kullanıcılar, sık sık ihtiyaç duydukları ürünlerle ilgili online araştırma yapsa da teknolojik cihaz alışverişinde, hala fiziki alışverişe çok daha fazla güven duyuyor. Bunun nedenleri arasında; uzman desteği, kalite ve güvenceye duyulan ihtiyaç yer alıyor. Özellikle kendi bilgisayarlarını yaratmak isteyenlerin bu endişelerini gidermek için Teknosa ile iş birliğine giden Casper ise tüketicilere Intel işlemcili dizüstü ve masaüstü bilgisayarlarını, teknoloji danışmanlarının desteğiyle Teknosa mağazalarında da konfigüre etme imkanı sunuyor. Yapılan iş birliği kapsamında; Casper bilgisayarlar, artık Teknosa mağazalarında da konfigüre edilebiliyor.  

Aktarılan diğer detaylara göre; tüketiciler, teknolojik ihtiyaçlara ve dijital çözümlere ulaşmak için online araştırmayı sıklıkla gerçekleştirse ve online platformlarda avantajlı fiyatlara ulaşsa da çoğu zaman, online yerine offline alışverişi daha güvenilir buluyor. Özellikle bilgisayar alışverişlerinde tüketicilerin, yüksek oranda kalite ve güvence arayışında oldukları görülüyor. Fakat çoğunlukla ihtiyaca uygun olarak konfigüre edilebilen bilgisayarlara ulaşmak, mümkün olmuyor. Türkiye merkezli teknoloji şirketi Casper ise Intel işlemcili özelleştirilebilen bilgisayarlarını, Teknosa güvencesi ile tüketicilere ulaştırmayı hedefledikleri projesini hayata geçirdiğine işaret ediyor.  

Casper, Teknosa güvencesiyle kullanıcılara kişisel bilgisayarlarını 3 iş günü içerisinde ulaştırıyor 

Casper Teknosa

Bununla birlikte; mağazalardan alışveriş alışkanlıkları olan tüketiciler için aldıkları bilgisayarların tercihlere göre değil zorunluluktan seçilmesi, en can sıkıcı konulardan biri haline gelebiliyor. Mağazaya bilgisayar almaya giden kullanıcılar, sadece stokta bulunan modellerden birini seçip almak durumunda kalıyor. Bu durum; tüketicilerin, ihtiyaçlarına uygun ve kendilerinin yaratabilecekleri bir bilgisayara ulaşamamalarına neden olabiliyor. “Yaratıcılıkta Limit Sensin” sloganı ile yeni projesini hayata geçiren Casper, Teknosa mağazalarındaki teknoloji danışmanlarının yardımıyla kullanıcılara ihtiyaç duydukları ürünü, kendilerine özel konfigüre edip kişisel bilgisayar siparişi verme olanağı sağlıyor. Üretim tesislerindeki en uygun bileşenlerle oluşturdukları konfigüre bilgisayarlarla toplama bilgisayarlarda meydana gelebilecek olası parça uyumsuzluğunun önüne geçtiğine işaret eden şirket, Teknosa güvencesiyle kullanıcılara kişisel bilgisayarlarını istedikleri adrese 3 iş günü içerisinde ulaştırıyor. 

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayınız.

İlginizi çekebilir:

Casper, Yenilenen Excalibur G770 ve G900 Modellerini Satışa Sunuyor

Casper, Türkiye’de Üretilen ‘VIA F20’ İsimli İlk Akıllı Telefonunu Tanıttı!  

Casper, ‘VIA S48’ Tablet Modelini Kullanıcı Beğenisine Sundu 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz