Çinli teknoloji şirketlerinden birisi olan vivo, son olarak merakla beklenen “TWS Air Pro” kablosuz kulaklığın duyurusunu yaptı. Aktif gürültü engelleme desteğine sahip olan yeni kablosuz kulaklık, 30 saate kadar kullanım imkanı sunuyor. Diğer yandan son derece makul bir fiyatla piyasadaki yerini alacak olan kulaklığın Türkiye’ye gelip gelmeyeceği ise henüz bilinmiyor.
Son dönemlerin oldukça popüler ürünlerinden birisi olan kablosuz kulaklıklarda oldukça başarılı ürünler piyasadaki yerlerini almaya devam ediyor. Bu konuda önemli işlere imza atan vivo markası da, düzenlemiş olduğu bir etkinlikle “TWS Air Pro” kablosuz kulaklığı duyurdu. “S17” adı verilen orta-üst segment akıllı telefonun tanıtımının gerçekleştirildiği etkinlikte, “TWS Air Pro” kablosuz kulaklık da dikkatleri üzerine topladı. İşte detaylar!

Yalnızca 4 Gram Ağırlığında

Çin menşeli başarılı teknoloji şirketlerinden birisi olan vivo, düzenlemiş olduğu bir etkinlikte hem S17 adlı akıllı telefonunu tanıttı hem de TWS Air Pro kablosuz kulaklığın duyurusunu yaptı. Şirket yetkilileri tarafından resmen duyurusu yapılan TWS Air Pro, daha şimdiden tüketicilerin beğenisini toplayacak gibi görünüyor. Oldukça dikkat çekici özelliklere sahip olan kablosuz kulaklığın ağırlığı ise yalnızca 4 gram. Kulağınızda neredeyse hissetmeyeceğiniz kadar hafif olan kulaklık hafif olmasına rağmen muhteşem özelliklere ve teknik detaylara sahip. 14,2 mm’lik sürücülerle üst düzey ses kalitesi alınmasını sağlayan kulaklık, yapay zekanın da desteği ile çevre gürültüsünün neredeyse yüzde 70’inin azaltılmasını sağlıyor. Bu sayede nerede ve hangi koşul altında olursanız olun, sesinizin karşınızdaki kişiye oldukça net bir şekilde gitmesi sağlanacak.

vivo TWS Air Pro’ya Dair Diğer Özellikler

vivo tarafından üretilen ve çok yakında tüketicilerle buluşmaya hazırlanan TWS Air Pro kablosuz kulaklık, ekolayzer modlarına sahip. Ve bu modlar ise 3D panaromik ses teknolojisiyle desteklenen tiyatro, konser salonu ve kayıt stüdyosu olarak karşımıza çıkıyor. Eğer daha önceden ayarlanmış olan bu modlar sizi tatmin etmezse, DeepX Stereo 3 özelliğinden faydalanarak maksimum bas, ses netliği veya tiz ayarları sağlayabilirsiniz. Ayrıca bluetooth 5.3 bağlantı desteği sunan kulaklık ile aynı anda iki cihaza birden bağlanabilirsiniz. Bu arada mobil oyun tutkunlarını da düşünen marka, mobil oyunlar için makul sayılacak 88 ms gecikme süresine sahip. IP54 sertifikası ile toza ve suya karşı da dayanıklılık gösteren cihaz dış ortamlarda rahatlıkla kullanılabilme olanağı sunuyor. Çin’de bugün itibarıyla satışa sunulan vivo, TWS Air Pro’nun Türkiye pazarına gelip gelmeyeceği ise henüz bilinmiyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz