Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
1 dakika

Bu yılın merakla beklenen oyunlarından birisi olan Cyberpunk 2077, yakın zamanda CD Projekt RED oyun şirketinin yaptığı açıklamayla 19 Kasım tarihine ertelenmişti. Şimdi ise yeni bir duyuru yapan şirket, oyunun geriye uyumlu olarak çıkacağını açıkladı.

Cyberpunk 2077 yakın zamanda CD Projekt RED’in Twitter üzerinden yaptığı açıklamayla, 19 Kasım gibi ileri bir tarihe ertelenmişti. Bu ertelenmenin sebebini de oyunun henüz bitmemiş olduğunu ve eksik bir oyunu piyasaya sürmek istemedikleri yönünde bildirmişlerdi.

Şirketten bugün yapılan açıklamada yeni nesil konsollara gelen oyunun, eski PlayStation 4 ve Xbox One konsollarında da uyumlu olarak çalışacağını gösteriyordu. Bu şu anlama geliyor ki siz oyunu PlayStation 4 konsolu için satın aldıysanız, PlayStation 5’te, Xbox One için satın aldıysanız da Xbox Seriex X’de oynayabileceksiniz.

Çıkış tarihinin ertelenmesinden sonra bu durum oyuncuların yüzlerini bir nebze de olsa tebessüm ettirdi diyebiliriz.

Cyberpunk 2077 Temalı Xbox One X Konsolu Satışta

Merakla beklenen oyun için özel ürünler de piyasaya çıkıyor ve bunlardan biri de Xbox One X konsolu. Konsolun üzerindeki desen oyunun içeriğiyle uyumlu ve özel bir fiyattan satışta. Satın almak isterseniz Teknosa, MediaMarkt, Vatan Computer ve D&R gibi alışveriş sitelerinden alabilirsiniz. Konsol limitli sürüm olduğu için bir an önce kaçırmadan almanız gerekiyor.

Oyun, 19 Kasım tarihinde PlayStation 4, Xbox One ve PC platformları için satışa sunulacak. PlayStation 5 ve Xbox Series X gibi yeni nesil konsollar için ise daha ileri bir tarihte oyun çıkışını gerçekleştirecek. Bu ileri tarihi de Sony ve Microsoft şirketlerinin yeni nesil konsollarının çıkış tarihini duyurmasından bir süre sonra öğrenebileceğiz.

Cyberpunk 2077 şu an Steam’de ön siparişe açık ve 249.00 TL gibi bir fiyatla satın alınabiliyor.

İlginizi çekebilir:

Cyberpunk 2077’nin Çıkış Tarihi Yine Ertelendi

Cyberpunk 2077 Temalı Xbox One X Tanıtıldı

Teknoloji Haber Bülteni DigiToll İçin Tıklayın..

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz