cyberpunk-2077-temali-xbox-one-x-teknik-özellikleri
Cyberpunk 2077 Temalı Xbox One X'in teknik özellikleri

Oyunseverler tarafından merakla beklenen Cyberpunk 2077 temalı Xbox One X tanıtıldı.

Cyberpunk 2077 oyunu için özel olarak tasarlanan Xbox One X konsolunun tanıtım videosu yayınlandı. Oyunseverler tarafından efsane oyunlar arasında konumlandırılan The Witcher oyun serisinin yapımcısı CD Project Red imzalı oyun için tasarlanan Xbox One X tanıtımı oldukça beğeniliyor. Resmi olarak Haziran ayında satışa sunulacak oyun konsolu ve yanında gelen kontrolcünün teması oldukça beğenilen sürümün fiyatı hakkında henüz net bir bilgi yok. Karanlıkta parladığı aktarılan konsol dahili 1 TB harddisk ile birlikte sunulacak. Normalin aksine dikey konumlandırılan konsol bu haliyle de oldukça dikkat çekiyor.

Cyberpunk 2077 Temalı Xbox One X’in teknik özellikleri:

cyberpunk-2077-temali-xbox-one-x-teknik-özellikleri

 

Şimdiye kadar tanıtılan Xbox One X tasarımları arasında en çok dikkat çeken modelde her biri 3.8 GHz hızında çalışabilen sekiz çekirdekli 7 nanometre AMD Zen 2 işlemci görev alıyor. 16 GB GDDR6 bellek ile birlikte gelen oyun konsolunda 1TB boyutundaki NVME SSD depolama birimine sahip. 4K UHD Blu-Ray optik sürücüyle gelen konsol 4K çözünürlük ve 60 fps oyun zevkini kullanıcılara sunabilir.

Microsoft, sınırlı sayıda üretilecek olan bu model için bir tanıtım videosu da yayınladı. Ancak bu paket ile birlikte oyunseverler Eylül ayında çıkacak oyunun bir kopyasına erişim hakkını elde edemeyecekler. Fiyat ve satışa çıkacak tarih hakkında net bir bilgimiz olmasa da sosyal medya üzerinden verilen ipuçlarını ilgi ile takip ediyoruz.

Steam üzerinden ön siparişte olan Cyberpunk 2077, 249 TL‘lik fiyat etiketine sahip. PlayStation ve ve Xbox üzerinden de ön siparişleri toplayan CD PROJEKT RED 459 TL ve 468 TL fiyat etiketiyle oyuncuların bu deneyime ortak olmasını bekliyor. Ayrıca Steam arayüzündeki dil seçeneklerine bakıldığında oyun Türkçe arayüz ve Türkçe altyazı desteği ile birlikte sunulacak.

Teknoloji haber bülteni için tıklayınız.

İlginizi Çekebilir:

Kanada’da Koronavirüs Risk Grubu Bireylerini Tespit Eden Bir Aygıt Geliştirildi

Popüler FPS Oyunu CS:GO Eş Zamanlı Oyuncu Rekorunu Kırdı!

Hayat Eve Sığar App ‘i Nedir – Nasıl Kullanılır? (Detaylı Anlatım)

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz