Tabletler genel olarak boyutları ve o boyutlar içerisine sığdırılan özellikleri sebebiyle iş dünyasında sıklıkla tercih ediliyor. Sunumdan not almaya, içerik düzenlemeden internette gezinmeye kadar birçok iş, tabletler sayesinde kolaylıkla halledilebiliyor. Fiyat performans konusunda her zaman dengeyi korumayı başaran Huawei, M-Pencil gibi aksesuarlarla HUAWEI MatePad Pro’yu ofis çalışanları için ideal bir araca dönüştürüyor.

HUAWEI, çalışma alanınızı düzenli tutmanıza, ihtiyacınız olan bilgi ve belgeleri ararken zamandan tasarruf ederek iş yerinde verimliliğinizi artırmaya katkıda bulunur. Nitekim, zaman yönetimi ve dijital organizasyon, iş hayatından son derece önemlidir. HarmonyOS 2 tabanlı HUAWEI MatePad Pro, çalışanların organize olmasına ve üretkenliklerini artırmasına yardımcı olur.

Tablet masaüstünün altında, sık kullanılan ve son kullanılan uygulamaları bulabileceğiniz bir Alt Uygulama Yuvası yer alır. Masaüstüne giderek, e-posta taslağını tamamlamak için doğrudan e-posta uygulamasına veya toplantı tutanaklarının son halini almak için Not Defteri uygulamasına erişilebilir. Bu ekran üzeri organizasyon, uygulamaları aramak için harcanacak zamanı ortadan kaldırarak çalışanlara fayda sağlar.

Organizasyon Kolaylığı İş Hayatında Başarının Yolunu Açar!

HUAWEI MatePad Pro’nun Widget’ları da organizasyonun bir parçasıdır ve birçok uygulama için Widget oluşturularak bu Widget’lar ana ekrana eklenebilir. Widget’lar kurulduktan sonra, uygulamalar başlatılmadan uygulamaların tüm önemli bilgilerini size gösterir. Örneğin; Takvim için oluşturulan Widget, gelecek randevuları hatırlatarak zamanında hazır olmayı sağlar. Veya bir not defteri Widget’ı, organizasyonlarınız ya da önceliklerinizle ilgili notlara kolayca ulaşmayı ve hedefe konsantre olmayı kolaylaştırır.

İş hayatının en önemli noktalarından biri, dosya ve belgeleri doğru organize etmektir. Bu organizasyon, ilgili belgelere kolaylıkla ulaşabilmeyi ve dolayısıyla zamandan tasarruf etmeyi sağlar. Aynı şekilde, HUAWEI MatePad Pro, güncellenmiş Dosya Yöneticisi ile dijital dosyalarla ilgilenir. Dosyaları, ihtiyacınız olan dosyalara hızlı bir şekilde ulaşabilmeniz için daha temiz ve daha mantıklı bir şekilde sunan, tablete özel yan yana sütun düzenini kullanır. Ayrıca, dosyalarınızı uygun gördüğünüz şekilde düzenlemeniz için ızgara görünümü ve liste görünümü seçenekleri sunar. Ayrıca sizi belirli dosya veya klasörlere götüren Ana ekran kısa yolları oluşturmanıza imkan tanır.

Not Alma Becerilerini Geliştirir

İş hayatında sık tercih edilen tabletlerden biri olan HUAWEI, MatePad Pro, toplantılarda, seminerlerde ve diğer organizasyonlarda not almayı kolaylaştırır. HUAWEI M-Pencil, tablette el yazısı deneyimini artıran yenilikçi özellikleri destekler. Herhangi bir metin alanına yazmak için kalemi kullanmanıza izin veren FreeScript sayesinde ekran kalemi ve klavye arasında geçiş yapmanız gerekmez. Ayrıca, kalem aracını basit bir hareketle silgiye çevirmek ve kalemle ilgili araçları değiştirmek için kaleme iki kez dokunulması yeterli.

Tüm bunlara ek olarak, elle çizilmiş şekilleri akıllıca normal şekillere dönüştüren Instant Shape ve geometrik şekilleri kolayca çizmenizi sağlayan Instant Table da HUAWEI MatePad Pro’nun özellikleri arasında yer alır. Özellikle rakamlar ve çizelgeler içeren bir raporu düzenlerken, bu özellik son derece işe yarar.

Verimli Tarama ve Düzenleme İmkanı

HUAWEI MatePAd Pro App Multiplier’ı desteklediği için daha verimli okuyabilir ve bölünmüş bir pencerede iki dosyaya göz atabilirsiniz. İlk olarak, HUAWEI MatePad Pro’yu yatay moda çevirin. Daha sonra, Uygula App Multiplier’ı etkinleştirin ve haber uygulamasında bir makale açın. İlk sayfayı bitirip bir sonrakine geçtiğinizde, uygulamanın sol veya sağ tarafındaki boşlukta uygulama arayüzünü kaydırmanız yeterli olur.

Bazen rapor yazmak için bir uygulamada iki dosyayı karşılaştırmamız gerekir. Güncellenmiş App Multiplier da bunu yapabilir. İki dosyayı ekranın sol ve sağ taraflarına sabitleyen bir pencere kilidi özelliğine sahiptir, böylece onları esnek bir şekilde okuyabilir veya her biri için paralel olarak yukarı ve aşağı kaydırabilirsiniz. Böylece HUAWEI MatePad Pro, işinizi daha az stres ve daha fazla esneklikle tamamlamanıza yardımcı olur.

Çoklu Görev Becerileri

Çoklu görevin bir çalışanın en değerli becerilerinden biri olduğu bilinir. HUAWEI MatePad Pro, aynı anda birden fazla görevi yerine getirmenize izin vermek için Çoklu Pencere’nin en son sürümünü destekler. Birkaç basit adımda Çoklu Pencere yuvasını etkinleştirebilir ve tablet ekranında dört adede kadar uygulama penceresi açabilirsiniz.

Bu özellik, raporların veya tekliflerin derlenmesi için son derece yararlıdır. Elektronik tablo ve sunum gibi dosyaları ekranınızın sol ve sağ taraflarında aynı anda açıp düzenlemenize olanak tanır. Daha sonra metin ve sayıları kopyalayıp üzerlerine yapıştırabilirsiniz. Hızlı hesaplamalar için Hesap Makinesi ve müşteriniz veya iş arkadaşlarınızla tartışabileceğiniz bir mesajlaşma uygulaması gibi, üstlerine iki kayan pencere bile ekleyebilirsiniz. Çoklu görev stresli olabilir, ancak paniğe gerek yok. App Bubble, 10 adede kadar kayan pencere depolamanıza izin verir ve birden çok görev arasında hızla geçiş yaparak verimliliği büyük ölçüde artırır.

Son olarak, Çoklu Ekran İş Birliği özellikleri, işinizi daha verimli yapmak için hem dizüstü bilgisayarınızı hem de tabletinizi kullanmanıza yardımcı olur. Çoklu Ekran İşbirliğini kurmak için sadece birkaç adım gerekir. Bu iki cihaz bağlandıktan sonra seçebileceğiniz üç mod bulunur. Genişletme modunda, HUAWEI MatePad Pro’yu dizüstü bilgisayarınız için taşınabilir, harici bir ekran olarak kullanabilirsiniz. Ayna modunda, dizüstü bilgisayarınızın ekranını tablete kopyalayabilirsiniz.

Tablet tarafında herhangi bir şey girdiğinizde, aynı anda dizüstü bilgisayar ekranında gösterilecektir. Bu, özellikle yaratıcı çalışma için harikadır çünkü tablet, dizüstü bilgisayar için dijital çizim tableti görevi görebilir. Bu noktada HUAWEI M-Pencil en büyük yardımcınız haline gelir. Üçüncü mod, iki cihaz arasında belgeleri, görüntüleri veya videoları sürükleyip bırakmak için doğrudan dizüstü bilgisayarın faresini kullanmanıza izin veren Collaborate Modudur. Bu basit modları uygularken hiçbir veri kablosuna gerek yoktur.

12,6 inçlik HUAWEI MatePad Pro, 2. Nesil M-Pencil, Manyetik Klavye ve taşıma kılıfı aksesuarlarıyla birlikte 9.999 TL fiyat etiketiyle HUAWEI Online Mağaza üzerinde satışa sunuldu. Ayrıca vade farksız 4 taksit fırsatı da kullanılabiliyor. MatePad Pro 12.6 ile MateView GT veya Sound Joy satın alan kullanıcılara, yüzde 10 ek sepet indirimi de yapılıyor.

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz