Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
2 dakika

Sevilen seri katil dizisi Dexter, verdiği 7 senelik aranın ardından izleyicisiyle yeniden buluşacak. 2013 yılında final yapan Dexter ’ın 9. sezon ile yeniden döneceği bilgisi Showtime yöneticisi Gary Levine tarafından paylaşıldı.

İlk olarak 1 Ekim 2006 yılında Showtime kanalında seyircilerin beğenisine sunulan Amerikan drama dizisi Dexter, verdiği uzun süreli aranın ardından yeniden Showtime’da yayınlanmaya başlayacak. Dizinin 9. sezonu olacak olan yeni sezonun çekimlerine yakın zamanda başlanacağı belirtiliyor. Micheal C. Hall’un hayat verdiği Dexter’ın 9. sezonunun 2021 yılında seyircilerin karşısına çıkarılacağı ifade ediliyor. 

Micheal C. Hall’un hayat verdiği Dexter Morgan, Miami Metro Polis Departmanı’nda kan sıçrama analisti olarak çalışıyordu. Aynı zamanda seri katil olarak gizli bir hayat sürüyordu. Son olarak 22 Eylül 2013’te 8. sezonuyla final yapan dizinin yeni sezonu hayranlarını sevindireceğe benziyor. Çünkü dizinin finalinde yaşanan olaylar dizinin hayranları tarafından pek de olumlu karşılanmamıştı. Dexter ‘ın 9. sezonu olacak olan çekimlerine yakın zamanda başlanması planlanan yeni sezonun 10 bölümden oluşacağı aktarılıyor. Dexter’ın 2021’in sonbahar aylarında yayınlayacağı belirtiliyor. 

Dizinin yeni sezonunda izleyicileri sevindiren bir diğer haber ise yıllarca Dexter olarak gördüğümüz Micheal C. Hall’u yeniden ekranda Dexter olarak görme olacak. Bunun yanı sıra dizinin yapımcısı Clyde Philips de yeni sezonda bulunacak. 

Showtime yöneticisi Gary Levine tarafından yapılan açıklamada: “Dexter, hem milyonlarca hayrana sahip hem de Showtime için çok özel bir dizi. Bu benzersiz karakteri, orijinal diziye layık olan bir yaklaşım bulabilirsek tekrar ziyaret ederdi. Clyde Philips ve Michael C. Hall’un da dizide yer aldığını bildirmekten mutluluk duruyorum ve yeni sezonu çekip yayınlamak için sabırsızlanıyoruz” sözleri ifade edildi. 

Dexter 9. sezon ne zaman gelecek?

Dizinin yıllarca yayınlandığı Amerikalı kanal Showtime, milyonlarca hayranının bulunduğu Dexter’ın 2021 yılının başlarında çekimlerine başlanacağını açıkladı. Yine 2021 yılının sonbahar aylarında izleyicisiyle buluşacağı belirtilen Dexter’ın yayın tarihi hakkında verilen net bir bilgi şu an için ulunmuyor. Ancak pek çok dizi ve film çekiminde yaşanan pandemi süreci göz önüne alındığında dizinin çekim ya da yayın tarihinde bazı aksaklıklar yaşanabilir. 

İlginizi Çekebilir:

HBO, Elon Musk’ın Hayatının Anlatılacağı Bir Dizi Çekecek

Netflix’te En Çok İzlenen Diziler Hangileri?

Teknoloji Haber Bülteni DigiToll İçin Tıklayınız..

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz