Türk Telekom Fiber İnternet Kampanyası

Türk Telekom, oyuncular için yeni bir fiber internet kampanyası başlattığını duyurdu. Şirket, hızı 100 mbps’ye kadar çıkan limitsiz fiber internet paketlerinden satın alan yeni müşterilerine oyun dünyasından birçok hediye kazanma fırsatı sunacağını ifade etti.  

Dijital oyun platformu ‘Playstore’ üzerinden birçok oyun kampanyası düzenleyen Türk Telekom, bu kez de oyuncular için yeni bir fiber internet kampanyası başlattığını duyurdu. Kampanyanın, 20 mbps’den 100 mbps’ye kadar değişen fiber internet paketleri için geçerli olacağı ifade edildi. Bununla birlikte; kampanya kapsamında, çok sayıda hediyenin Türk Telekom’a yeni gelen oyun tutkunlarını beklediği belirtildi. Kampanyaya katılan yeni müşterilere ‘keyifli bir tanışma hediyesi’ sunmak istediklerini dile getiren Türk Telekom Sabit Hizmetler Pazarlama Direktörü Nilay Altan, konuya ilişkin açıklamasında “Kesintisiz yüksek hız sayesinde oyun-severlerin heyecanını katlamayı hedefliyoruz” ifadelerine yer verdi.  

Aktarılan detaylara göre; oyun-severlerin beğenisine sunulacak hediyeler arasında, bir yıl boyunca Türk Telekom Playstore’da seçili oyunlardan her ay bir ücretsiz oyun kazanma ve tek sefer olmak üzere; Playstore’daki 3 bin adet PC, Mac ya da konsol oyunundan birine sahip olma fırsatı da yer alacak. Kampanya kapsamında; ‘Free to Play’ paketler ve oyuncu ekipmanı arasından istenilen üründe kullanılabilecek 100 liralık ‘Playstore Cüzdan Kodu’ndan da faydalanılabilecek. Ayrıca, dijital elektronik mağazası GoldMaster Home’da geçerli yüzde 55 indirim ve ücretsiz kargo fırsatı da kampanyadan faydalanan kullanıcıların beğenisine sunulacak. Oyun-severler, pakette bulunan hediyelerin tamamından yararlanabilecek.

Türk Telekom, 20 mbps hızındaki limitsiz fiber internet paketini aylık 89 lira karşılığında kullanıma sunacak

Türk Telekom Limitsiz Fiber İnternet

24 ay boyunca ‘Türk Telekom’ bünyesinde kalma sözü veren oyuncular, en yüksek hız olan 100 mbps hızındaki fiber internet kampanyası için ayda 159 lira ödeyecek. Kampanyadan giriş seviyesinde yararlanmak isteyen oyuncuların ise 20 mbps hızındaki Türk Telekom limitsiz fiber internet paketi için aylık 89 TL ödeme yapması gerekecek. 

Teknoloji haber bülteni DigiToll‘ü izlemek için tıklayınız.

İlginizi çekebilir:

Türk Telekom’un Dijital Oyun Platformu ‘Playstore’, ‘FIFA 21’ Oyununu Tüm Dünyayla Aynı Anda Kullanıcıları ile Buluşturuyor

Türk Telekom 10GB’lık Filmi 8 Saniyede İndirilebilen XGS-PON Teknolojisini Test Etti 

Türk Telekom Yerli Teknoloji eCall ile Trafik Kazalarında Hayat Kurtacarak

Türk Telekom, 8 Ekibe Toplamda 1.2 Milyon Lira Girişim Yatırımı Yaptı 

Türk Telekom Playstore Yaz İndirimleri Başlıyor

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz