Dexter ‘ın yeni sezonu ile ilgili yeni bilgiler edinildi. Verdiği 8 senelik aranın ardından 9. sezon ile ekranlara geri dönecek olan efsanevi dizi Dexter ‘ın çekimlerinin gelecek ay başlayacağı açıklandı.

Sevilen seri katil dizisi Dexter, 2013 yılında final sezonu ile yayın hayatını sonlandırmıştı. Verdiği uzun aranın ardından geçen aylarda son bir sezon ile izleyicilerinin karşısına çıkmaya hazırlanan Dexter’ın çekim tarihleri paylaşıldı. 

İlk olarak 2006’nın Ekim ayında Showtime kanalında seyirci beğenisine sunulan Amerikan dram dizisi Dexter’ın uzun süreli aranın ardından yeniden Showtime’da yayınlanmaya yeniden devam edecek. Micheal C. Hall’un hayat verdiği Dexter’ın 9. sezon çekimlerinin tarihi de belli oldu. Bu bağlamda Dexter ‘ın son ve 9. sezonu olacak olan yapımın çekimleri önümüzdeki ay yani şubat ayında başlamış olacak. 

Daha öncesinde de açıklandığı gibi dizinin başrolünde Dexter yer alacak. Dizideki kötü adama ise Clancy Brown hayat verecek. Ancak Dexter’ın yeni sezonunda Miami yerine bu sefer New York’un kurgusal bir kasabası olan Iron Lake’te geçecek. Dexter ‘ın 9. sezon yapımında yer alacak oyuncular ise, Julia Jones, Alano Miller, Johnny Sequoyah ve Jack Alcott. 

Dexter’ın yeni sezonu 10 bölümlük mini bir dizi şeklinde olacak. Efsanevi dizinin yaratıcılığını Clyde Philips üstlenecek. Dizinin yeni sezonunun 2021 sonbahar aylarında seyirciyle buluşması bekleniyor. 

Dexter 9. Sezon ile geri dönüyor

Micheal C. Hall’un hayat verdiği Dexter Morgan, Miami Metro Polis Departmanı’nda kan sıçrama analisti olarak çalışıyordu. Aynı zamanda seri katil olarak gizli bir hayat sürüyordu. Son olarak 22 Eylül 2013’te 8. sezonuyla final yapan dizinin yeni sezonu hayranlarını sevindireceğe benziyor. Çünkü dizinin finalinde yaşanan olaylar dizinin hayranları tarafından pek de olumlu karşılanmamıştı. 

İlginizi Çekebilir:

Netflix, ‘50M2’ İsimli Yeni Türk Orijinal Dizisi İçin Tanıtım Fragmanı Yayınladı! 

Netflix Yeni Fantastik Dizisi Shadow and Bone’dan Görüntüler Yayınladı

Galaxy S21, S21 Plus ve S21 Ultra arasındaki farklar neler? Samsung Galaxy S21 serisine ilk bakış:

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz