Netflix 50M2 Fragmanı

Dijital yayın devi Netflix, ‘50M2’ isimli yeni Türk orijinal dizisi için resmi tanıtım fragmanı yayınladı. Engin Öztürk’ün başrolünde olduğu dizinin, 27 Ocak tarihinde tüm dünyayla aynı anda Netflix’in Türkiye ağında da yayında olacağı ifade edildi.  

Dijital yayın devi Netflix, ‘50M2’ isimli yeni Türk orijinal dizisi için resmi tanıtım fragmanı yayınladığını duyurdu. Engin Öztürk’ün başrolünde olduğu dizinin, 27 Ocak tarihinde tüm dünyayla aynı anda Netflix Türkiye ağında da yayında olacağı ifade edildi. Yapımın, Yeniden doğmak için 50 metrekareye ihtiyacı var. Ancak 50 metrekareye kaç hayat sığar?” sloganıyla çıkış yapacağı belirtildi.  

Aktarılan detaylara göre; ‘50M2’nin başrolüne, ünlü oyuncu Engin Öztürk hayat veriyor. Dizinin oyuncu kadrosunda ayrıca; Aybüke Pusat, Kürşat Alnıaçık, Cengiz Bozkurt, Tolga Tekin, Yiğit Kirazcı, Özgür Emre Yıldırım, Tuncay Beyazıt, Tuğçe Karabacak, Hasan Yalnızoğlu, Murat Kılıç ve Gürkan Uygun gibi ünlü isimler de yer alıyor. ‘50M2’nin yönetmen koltuğunda ise Burak Aksak ve Selçuk Aydemir oturuyor. ‘BKM’nin ise dizinin yapımcılığını üstlendiği ifade ediliyor. 

‘50M2’ Dizisinin Konusu 

50M2 Konusu

‘50M2’ dizisinin konusu, ana karakter Gölge’nin etrafında gelişiyor. Dizide, Gölge için ikinci bir şansı elde etmek kolay olsa da onu değerlendirmek sanıldığından çok daha zor bir hale geliyor. Kendisini büyüten Servet Nadir’in kirli işlerini yapan ve çocukluğuna dair hiçbir şey hatırlamayan Gölge, kendisini geçmişe bağlayan fotoğrafın peşinde koşuyor. Gölge, daha sonra fotoğraftakilerin kim olduğunu araştırdıkça aslında bir yalanın içinde yaşadığını anlıyor. Servet Nadir’in sırlarıyla beraber kaçan Gölge, ‘Güzelce Mahallesi’ndeki 50 metrekarelik terzi dükkanına sığınıyor. Mahalleli, onu ölen terzi Adil’in oğlu Adem zannediyor. Karanlık geçmişinin köşeye sıkıştırdığı Gölge’nin, gidecek başka bir yeri ise kalmıyor ve yeni kimliğiyle, 50 metrekarelik bir terzi dükkanında yaşamaya başlıyor. İzleyiciler; ne kadar zorlu olsa da mahallenin Gölge’yiGölge’nin de mahalleyi değiştirişine şahit oluyor.  

Teknoloji haber bülteni DigiToll’ü izlemek için tıklayınız.

İlginizi çekebilir:

Netflix’in Yeni Türk Dizisi 50m2’nin Tanıtım Videosu Yayınlandı

Netflix, Burak Aksak ve Selçuk Aydemir’in hazırladığı 50 metrekare setinden ilk videoyu paylaştı

Netflix Türkiye, 2021 Yılı İçin Ocak Ayı Takvimini Açıkladı 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz