Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
1 dakika

‘Drone’ dendiğinde akla ilk gelen üreticilerden biri olan DJI, Instagram’da İstanbul ’un muhteşem görüntülerinin olduğu bir video paylaştı. Inspire 2 Drone ile çekilen eşsiz görüntüler, DJI Global tarafından paylaşıldı. 

2006 yılında Frank Wong tarafından kurulan DJI, sivil insansız hava araçları, kamera, uçuş kontrol sistemleri ve elbette ki en tanındığı alan olan drone üretimiyle anılıyor. Hem profesyonel hem de amatör kullanıcılar için sunduğu çeşidin yanında, ekipman ve cihaz başarısıyla sektörde adını sık sık duyduğumuz DJI, çekimlerinde Inspire 2 drone’unun kullanıldığı bir video paylaştı. İstanbul’un eşsiz güzelliklerini ortaya koyan DJI Inspire drone’u tarafından çekilen video DJI Global’ın Instagram hesabından paylaşıldı.

DJI Global drone İstanbul videosu

Asya ve Avrupa kıtasını birbirine bağlayan ve asırlarca pek çok tarihi olaya ortak olmuş İstanbul’un yukarıdan çekilmiş görüntüleri DJI Global’ın Instagram hesabından paylaşıldı. Söz konusu videoda Türkiye’nin en kalabalık, ekonomik, tarihi ve sosyo-kültürel açıdan önde gelen şehri olan İstanbul’un güneşin battığı anlarındaki Topkapı Sarayı, Ayasofya, Boğaziçi Köprüsü, Galata Kulesi ve Süleymaniye gibi tarihi güzellikleri öne çıkıyor. 

Yukarıdan çekilen ve her izlediğinizde bir kez daha güzelliğine şaşırdığınız İstanbul’un Drone çekiminde ayrıca, boğazı, boğazın canlılarını ve vapurlarını da görüyorsunuz. İçinizi ısıtan görüntülerin olduğu video toplamda 3 dakika 20 saniye olarak karşımıza çıkıyor. 

Dileyenler DJI Global’in Instagram hesabına buraya tıklayarak erişim sağlayabilir ve İstanbul videosunu seyredebilir.

İlginizi Çekebilir:

DJI, İtfaiyeler İçin Dijital Acil Yardım Sistemi Geliştirecek

DJI’dan; En Akıllı, En Güvenli ve Kolay Uçurulabilen Dron Mavic Air 2

İSTANBUL BOĞAZI’NI DJI PHANTOM 4’LE GEÇMEK:

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz