Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
1 dakika

Popüler mobil aksesuar üreticilerinden Mcdodo, dünyanın en hızlı şarj cihazı üretmeye devam ediyor. Bununla birlikte dünyanın en hızlı şarj cihazı Ocak ayında Türkiye pazarına giriş yapıyor.

Mobil aksesuar üreticilerinden Mcdodo, en hızlı şarj adaptörlerini üretmeye devam ediyor. Ocak ayında Türkiye pazarına giriş yapacak olan 120W GaN teknolojili şarj adaptörleri, 999 TL fiyat etiketine sahip.

Galyum nitrür isimli yarı iletken ile üretilen GaN şarj adaptörleri, hızlı şarj dünyasının yeni gözdesi haline geldi. Silikon temelli geleneksel geleneksel şarj cihazlarından daha az parçaya ihtiyaç duyduğu için ufak boyutlarda olsa da daha yüksek çıkış verebiliyor.

mcdodo-sarj-cihazi-teknosafari

Mcdodo tarafından iddialı tasarıma sahip olan 120W GaN şarjları, dünyanın en hızlı şarj cihazı konumunda. Bünyesinde 4 port barındıran Mcdodo 120W GaN şarj, aynı anda akıllı telefon, tablet, akıllı saat ve dizüstü bilgisayarı aynı anda şarj ediyor. Ayrıca özel koruma teknolojisi ile tüm bu işlemler ısınmadan ve güvenli bir şekilde yapılabiliyor.

Mcdodo GaN ailesinin en hızlı üyesi 120W şarj adaptörü, Samsung marka bir akıllı telefonu 60 dakikada yüzde 100 şarj edebiliyor. Yine Type-C üzerinden 30 dakika içinde MacBook Pro ve MacBook Air’i yüzde 50 şarj edebiliyor. iPhone hızlı şarjı ile ise 20 dakikada yüzde 50 şarj imkanı sunuluyor.

İlginizi Çekebilir:

The Game Awards etkinliğinde birçok oyun duyuruldu

The Game Awards kazananları belli oldu!

Amazon, Alexa servislerinin kapanacağını açıkladı

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz