alan-wake-2-teknosafari
Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
1 dakika

Geçtiğimiz saatlerde tamamlanan The Game Awards 2021 töreni ile birlikte yılın en iyi oyunları seçildi. Bununla birlikte etkinlik içerisinde yeni oyun duyuruları da yapıldı.

Oyun sektörü için en büyük etkinliklerden birisi olan The Game Awards, geçtiğimiz saatlerde tamamlandı. Etkinlik ile birlikte yılın oyunları belli olmuşken, birçok yeni oyun da duyuruldu.

The Game Awards içerisinde duyurulan yeni oyunları

Wonder Woman

Middle Earth: Shadow of Mordor ve Middle Earth: Shadow of War yapımcısı Monolith Productions tarafından geliştirilen ve Warner Bros tarafından yayınlanacak bir Wonder Woman oyunu geliştiriliyor. Ancak oyunun duyurulması dışında herhangi bir detay paylaşılmadı.

Star Wars Eclipse

Detroit Become Human oyununu da geliştirilen Quantic Dreams, yeni bir Star Wars oyunu üzerinde çalışıyor. Oyun resmi olarak duyuruldu ancak çıkış tarihi gibi detaylar paylaşılmadı.

Sonic Frontiers

Eski nesiller için popüler bir oyun olan Sonic, yeni oyunu ile karşımıza çıkıyor. Sonic Frontiers, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series, Xbox One, Switch ve PC için 2022’nin sonlarında çıkış yapacak.

Alan Wake 2

Video içeriği yaş sınırı sebebi ile görüntülenemese de YouTube üzerinden izlenebiliyor. İlk oyunu ile büyük bir kitleye sahip olan Alan Wake, uzun bir bekleyişin ardından 2. oyunu ile geliyor. Alan Wake 2, Xbox Series, PlayStation 5 ve PC için 2023 yılında çıkış yapacak.

İlginizi Çekebilir:

TP-Link, yeni ağ markası Mercusys ‘i tanıttı

Getir, New York içerisinde hizmete başladı!

Tencent, yeni oyun markası Level Infinite ‘i tanıttı

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz