Netflix Türkiye Ocak 2022 Programı

Tekno Safari editörleri olarak Netflix Türkiye’nin her ay yeni eklediği içerikleri sizler için listelemeye devam ediyoruz. Bu yazımızda ise Netflix Türkiye’nin, yeni yılın ilk ayında abonelerini buluşturacağı film ve dizileri derledik. İşte; ‘Netflix Ocak 2022 takvimi.’ ‘Netflix Türkiye Ocak 2022 Programı.’ ‘Netflix Türkiye Ocak 2022’de izleyebileceğiniz içerikler.’ ‘Netflix Türkiye Ocak 2022 dizi ve filmler.’

2022’ye hazırlanan Netflix Türkiye, yeni yılın ilk ayında daha çok dizilere ağırlık verecek. Ocak ayında 2 yeni dizinin başlayacağı plaftormda, 6 dizinin de devam sezonları yer alacak. İşte; ‘Netflix Ocak 2022 takvimi.’ ‘Netflix Türkiye Ocak 2022 Programı.’ ‘Netflix Türkiye Ocak 2022’de izleyebileceğiniz içerikler.’ ‘Netflix Türkiye Ocak 2022 dizi ve filmler.’

Netflix Ocak 2022 Takvimi

Netflix Türkiye Ocak 2022 Programı

 

 • Kulüp (6 Ocak)
 • Ozark (21 Ocak)
 • Asi Yıllar (5 Ocak)
 • The Blacklist (1 Ocak)
 • Undercover (10 Ocak)
 • Mother Android (7 Ocak)
 • Issızlık (6 Ocak)
 • The Women In The House Across The Street From The Girl In The Window (28 Ocak)
 • Aşk Planı (1 Ocak)
 • Münih Savaş Yaklaşıyor (21 Ocak)
 • For Life
Kulüp

Netflix Türkiye’de yayınlandığı gün itibariyle hem konusu hem de oyunculuklarıyla ses getiren Kulüp dizisinin 2. kısmı 6 Ocak’ta Netflix aboneleri ile buluşacak. Diziyi henüz izlemeyenler için konusundan da kısaca bahsedelim. Kulüp, izleyiciyi 1950’lerin İstanbul’una götürüyor. Dönemin hem siyasi atmosferine hem de yaşam şartlarına tanık olduğumuz dizi, sorunlu geçmişi yüzünden kızını yetiştirememiş bir annenin, onunla tekrar bağ kurmak için bir gece kulübünde çalışmaya başlamasını konu alıyor.

Ozark

4. sezonun 1. kısmı Ocak ayında Netflix Türkiye’ye gelecek olan dizinin, bu sezonunda Byrde ailesi kartelden kurtulmaya çok yakındır. Ancak bunun birlikte aile bağları da oldukça yıpranmıştır.

Asi Yıllar

Netflix Türkiye Ocak 2022 ProgramıAsi Yıllar Ocak ayında ilk sezonuyla Netflix Türkiye’nin yeni dizileri arasında yerini alacak. Meksika yapımı olan bu dizi, aynı zamanda gençlik dizileri türündedir ve müzik tutkunu bir grup gencin hikâyesini konusuna taşıyor.

The Blacklist

Netflix Türkiye Ocak 2022 ProgramıThe Blakclist, 8. sezonuyla Netflix Türkiye’nin Ocak 2022 içerikleri arasında olacak. Suç temalı gerilim dizilerinden biri olan The Blacklist, suçlu Raymond’ın kendini gönüllü olarak FBI’a teslim etmesini ve yasal dokunulmazlığı sayesinde azılı suçluların organizasyonunu FBI’a anlatmasını konu alıyor.

Undercover

2020’de Netflix Türkiye izleyicileri ile buluşan Undercover, 3. sezonuyla 2022’de de devam ediyor olacak. 2 sezonu da 10 bölüm olarak yayınlanan dizinin 3. sezonunda, hayatına yeni bir yön vermek isteyen Bob’un teşkilattaki köstebeği bulmak için bir gizli göreve çıkmasını izliyoruz. Dizi, genel olarak ise ajan Bob ve Kim’i hikâyesine taşıyor. Suç temalı, polisiye tür sevenler için tavsiye edebileceğimiz bir dizi.

Mother Android

Netflix Türkiye Ocak 2022 ProgramıNetflix Türkiye Ocak 2022 programı listemize bilim kurgu türünde bir filmle devam ediyoruz. Filmin konusu kıyamet sonrası bir dünyada geçmektedir. Teknolojinin akılalmaz boyutlara geldiği bu dünyada, hamile bir kadın ve erkek arkadaşı güvenli bir yer bulmaya çalışır.

Issızlık

Netflix Türkiye Ocak 2022 Programıİspanya yapımı korku türünde olan Issızlık filmi de Netflix Türkiye’nin Ocak 2022 takvimi arasında yer alıyor. Bir anne, oğlu ile birlikte sade bir yaşam sürmektedir. Ancak korkudan beslenen bir varlık bu aileyi ziyaret eder. Küçük Diego ise bu varlık nedeniyle aklını kaybetme noktasına gelen annesini korumak için uğraşacaktır.

The Women In The House Across The Street From The Girl In The Window

28 Ocak’ta Netflix Türkiye’de izleyeceğimiz olan The Women In The House Across The Street From The Girl In The Window için, ‘bu ne uzun isim’ diyebilirsiniz. Dizi ilk sezonuyla açılışı yapacağı için biz de merak ediyoruz. Ancak konusundan kısaca bahsedecek olursak; evinden çıkmayan ve her günü aynı geçen bir kadının, karşı apartmanda yaşanan bir cinayete evinin penceresinden şahit olmasını hikâyesine taşıyor. Aynı zamanda bu konu bize Penceredeki Kadın filmini de anımsatıyor.

Aşk Planı

Fransa yapımı romantik komedi türünde olan Aşk Yapımı dizisinin 3. sezonunu bekleyenler 1 Ocak’a hazırlansınlar. Dizi, arkadaşlıkları gizli bir ilişki yüzünden sarsılan Elsa, Charlotte ve Milou’nun yeni zorluklarla ve hayatla ilgili büyük kararlarla karşılaşmalarını konu alıyor.

Münih Savaş Yaklaşıyor

Bir dönem filmi olan Münih Savaş Yaklaşıyor, 1938’de İngiliz devlet memuru ve Alman diplomatın, Avrupa’da savaşı önlemek için plan kurmasını konu alıyor. Film, Robert Harris’in kitabından uyarlanmıştır.

For Life

Netflix Türkiye Ocak 2022 ProgramıNetflix Türkiye Ocak 2022’de izleyebileceğiniz içerikler listemizi For Life ile bitiriyoruz. 2. sezonuyla Netflix Türkiye’de devam edecek olan dizi, mahkum bir adamın özgürlüğünü kazanmak için verdiği mücadeleyi konu alıyor. Dizinin 2. sezonunda ise hapishaneden avukat olarak çıkan Aaron Wallace’ın, hayatından bir dönemi kapatmış olsa da adalet mücadelesini vermeye devam ettiğini görüyoruz.

İlginizi Çekebilir:

BluTV Aralık 2021 Takvimi – BluTV Yeni Dizi ve Filmler

The Matrix Awakens ücretsiz demo çıkış tarihi açıklandı

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz