dying-light-2-stay-human-cikis-tarihi-teknosafari
Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
1 dakika

2022 yılının en çok beklenen oyunlarından biri olan Dying Light 2: Stay Human, 5 yıl boyunca güncelleme almaya devam edecek. Oyun, en az 5 yıl boyunca desteklenecek.

Techland tarafından geliştirilen ve yayınlanacak olan Dying Light 2: Stay Human, 2022 yılının en çok beklenen oyunlarından biri. Şimdi ise geliştirici şirket, oyunun en az 5 yıl boyunca desteklenmeye devam edeceğini açıkladı.

Yakın zamanda çıkış yapması beklenen Dying Light 2: Stay Human, oldukça olaylı bir geliştirme sürecinden geçti. Oyun, birçok kez ertelenmesinin ardından bu zamanlara kadar geldi denilebilir. Zira bekleyenler, oyunun tekrar ertelenmesi durumun büyük problemler çıkarabilir.

dying-light-2-teknosafari

Tüm bunların yanında geliştirici ekip, oyunun çıkışının ardından en az 5 yıl boyunca destekleneceğini açıkladı. Hem içerik olarak hem de yama ile oyuncular, uzun bir süre yeni içerikler ile beslenecek. Bu durum, çoğu oyun için inanması güç olsa da Techland, ilk Dying Light oyununu da oldukça uzun süre desteklemişti.

Dying Light 2, 4 Şubat 2022 tarihinde PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One ve PC platformlarında çıkış yapacak. Ayrıca oyunun Türkçe altyazı ve menü desteğine de sahip olduğunu hatırlatmakta fayda var. Oyunun ön sipariş olarak fiyatı ise 349 TL’den başlıyor. Ayrıca Deluxe paketi 469 TL, Ultimate paketi ise 599 TL olarak Steam üzerinde satışa sunulmuş durumda.

İlginizi Çekebilir:

2021 yılı PC pazarı için nasıl geçti?

Almanya, Turkovac aşısı olanları “Aşısız” sayacağını açıkladı

Logitech, video konferanslar için özel ürünlerini tanıttı

Hitman 3, Game Pass kütüphanesine eklenecek 

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz