logitech-konferans-kamera-teknosafari
Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
2 dakika

Logitech, video konferanslar için özel olarak tasarlanmış Rally Bar, Rally Bar Mini ve RoomMate ürünlerini tanıttı. Yeni ürünler ile iş dünyasında hız ve verimliliğin artırılması hedefleniyor.

Video konferans çözümleri, günümüz iş dünyasında hemen her kurumun iş süreçlerinin bir parçası olmaya devam ediyor. Bununla birlikte Logitech, esnek toplantı odaları için özel çözümler sunuyor. Orta büyüklükteki toplantı odaları için özel tasarlanmış Logitech Rally Bar ve küçük odalar için tasarlanan Rally Bar Mini, yüksek kaliteli toplantı imkanı sunuyor. Logitech RoomMate ise kullanıcıların PC veya Mac olmadan, Rally Plus gibi kameralarında video konferans sistemlerinin çalışması sağlanıyor.

logitech-rally-bar-teknosafari

Logitech’in yeni nesil video konferans çözümleri ile ilgili Logitech Türkiye Video Konferans Ürünleri Kategori Yöneticisi Kürşat Fatih Masatçı, “Logitech, kurumların ihtiyaçlarını karşılayacak ve verimliliklerini artıracak çözümler sunmak adına sürekli kendini yeniliyor ve fark yaratan ürünler sunmaya devam ediyor. Rally Bar, Rally Bar Mini ve RoomMate ürünleri de kurumların ve çalışanların ihtiyaç duyduğu hız ve verimliliği artırmak için tasarlandı. Rally Bar ve Rally Bar Mini; üstün görüntü ve ses kalitesi, insan figürlerini algılayan ve iyileştiren yapay zeka teknolojisi ve toplantı odalarında dağınıklığı önleyen hepsi bir arada kablo yönetimi ile kurumların iş yapış biçimlerini olumlu anlamda etkiliyor ve bir üst noktaya taşıyor.“ şeklinde konuştu.

Logitech Rally Bar ve Rally Bar Mini başlıca özellikleri

logitech-rally-bar-mini-teknosafari

  • 4K’ya kadar çözünürlüklü mercekler: Pürüzsüz motorlu PTZ kamera ve yüksek çözünürlüklü mercek yapısı ile herhangi biriyle herhangi bir yerden yüz yüze konuşuyormuş hissi vadediliyor.
  • Yüksek ses kalitesi: Gelişmiş ses mühendisliği ile üretilen hoparlörler, kristal netliğinde ses iletiyor. Odanın her köşesinde aynı kalitede ses aktarımı sunan cihazlar, Hüzmeleme teknolojisine sahip mikrofonlar ile birlikte geliyor. Ayrıca mikrofonlar, aktif konuşmacıya odaklanarak daha yüksek ve yumuşak sesleri otomatik olarak dengeliyor. Bu sayede istenmeyen gürültü ve uğultu bastırılıyor. Ayrıca, patentli bir titreşim önleyici süspansiyon sistemi, duvar, sehpa veya masalardan kaynaklı hoparlör titreşimlerini en aza indirir, böylece her iki yönde üst seviye netlikte bir ses sağlanır.
  • Çarpıcı tasarım: Rally Bar ve Rally Bar Mini, zarif, minimalist bir görünüm için yuvarlak kenarlara sahip. Ayrıca cihazlar, siyah ve beyaz renk versiyonlarına sahip.
  • Yerleşik yapay zeka desteği: Yeni Bar serisi kameralar, Logitech RightSense teknolojisi ve ikinci bir kamera olan AI Viewfinder ile birlikte geliyor. Kamera, insan figürlerini gerçek zamanlı olarak algılıyor. Bununla birlikte otomatik olarak çerçeveleme yapılıyor.
  • Basit kurulum ve yönetim: Çok yönlü ve hepsi bir arada tasarımın ötesinde Rally Bar ve Rally Bar Mini, düşük karbon izine sahip. Basit ve güvenli kurulum sağlayan kablo yönetimi ve esnek montaj seçenekleri yer alıyor.

İlginizi Çekebilir:

Instagram, Edit Grid özelliğini duyurdu

Radeon Super Resolution, %70’e kadar FPS artırabilir

Nvidia, yenilenmiş RTX 3080 modelini duyurdu

ASUS OLED ekranlı dizüstü modellerine yenilerini ekledi

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz