PlayStation 4 Evde Oyun Oyna
Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
1 dakika

Bu karantina döneminde şirketler insanları evlerinde tutmak amacıyla, ücretsiz ürün ve hizmet dağıtıyorlar. Sony, PlayStation 4 Evde Oyun Oyna etkinliği dahilinde Uncharted: The Nathan Drake Collection ve Journey oyunlarını kısa süreliğine ücretsiz hale getirecek. 

Covid-19 salgını devam ederken, insanlar korunmak amacıyla evlerinde daha fazla vakit geçirmeye başladılar. Ortaya çıkan verilere göre, evde geçirilen bu zamanlarda birçok insan oyun oynamaya ağırlık vermiş durumda. Ya da oyunlar ile ilgili daha fazla içerik tüketmeye başladı. Bu noktada Sony, konsol kullanıcılarına evde daha fazla vakit geçirebilmeleri için, PlayStation 4 Evde Oyun Oyna etkinliği kapsamında ücretsiz oyunlar hediye ediyor. Bu etkinlik kapsamında verilecek ilk oyunlar Uncharted: The Nathan Drake Collection ve Journey oldu. Uncharted: The Nathan Drake Collection, toplu bir oyun paketi olduğu için içerisinde 3 oyun bulunduruyor. Yani Sony, Evde Oyun Oyna etkinliği kapsamında kullanıcılarına 4 tane oyun vermiş oldu.

PlayStation 4 Play at Home etkinliği kapsamında ücretsiz olarak verilecek oyunları kullanıcılar 16 Nisan ve 5 Mayıs tarihleri arasında indirebilecekler.

Uncharted: The Nathan Drake Collection nedir?

Uncharted: The Nathan Drake Collection nedir

Uncharted: The Nathan Drake Collection paketi, Uncharted serisinin ilk üç oyununu içeren bir pakettir. Bu paket, zamanında PlayStation 3 için özel olarak çıkarılan ilk üç oyunu, PlayStation 4’e taşıyabilmek için oluşturuldu. Efsane oyun serisinin grafiklerinin biraz iyileştirilmiş versiyonlarının bulunduğu bu paketin içerisinde, 2007 yapımı Uncharted The Drake’s Fortune, 2009 yapımı Uncharted 2: Among Thieves ve 2011 yapımı Uncharted 3: Drake’s Deception oyunları bulunuyor. 

Define avcılığı yaparken kayıp ırklar, yok olmuş efsaneler, eli silahlı kötü adamlar ve canavarlar ile uğraştığımız bu oyun serisine, ücretsiz olarak 16 Nisan – 5 Mayıs tarihleri arasında ulaşabilirsiniz.

Journey nasıl bir oyun?

Journey nasıl bir oyun

Bu oyunda, uçsuz bucaksız bir çölün ortasında tek başınıza, bir amacınız olmadan uyanıyorsunuz. Daha sonra ise karşınızda duran dağ ve parıldayan zirvesi sizin için bir amaca dönüşüyor. Grafikleri ve müzikleri ile harika bir deneyim sunan Journey, oynadığınız süre boyunca sizlere huzur verebilecek bir oyun. Journey oyununa tüm PlayStation 4 oyuncuları, 16 Nisan- 5 Mayıs tarihleri arasında ücretsiz bir şekilde ulaşabilirler.

DigiToll #10

PlayStation 4 için Mart ayının en çok indirilen oyunları açıkladı

Gelecek olan PS Plus zammı iptal edildi!

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz