dying-light-2-stay-human-cikis-tarihi-teknosafari

Önümüzdeki ay içerisinde çıkış yapması beklenen Dying Light 2: Stay Human, yeni bilgiler ile karşımıza çıkmaya devam ediyor. Bugün paylaşılan video ile Dying Light 2 yetenek ağacı görüntülendi.

Geçtiğimiz dönemlerde defalarca ertelenmesi ile oyuncuları hayal kırıklığına uğratan Dying Light 2: Stay Human, herhangi bir problem oluşmazsa Şubat 2022 döneminde çıkış yapacak. Aiden isimli ana karakterimizin sahip olacağı yetenek ağacı ise bugün paylaşılan bir video ile görüntülendi.

Videoda görüntülenen içeriğe göre oyunda yer alacak yetenek ağacı, oldukça basit ve anlaşılır bir yapıya sahip olacak. Hızlı bir bakış attığımız yetenek ağacı, dövüş ve parkur yetenekleri olarak birbirinden ayrılıyor. Videoda yer alan dövüş yetenekleri, ‘blok hücumu’ , ‘mükemmel savuşturma’ ve ‘yer darbesi’ oldu.

Görüntülenen blok hücumu, bir nevi kontra atak yapılmasını sağlıyor. Blok yaparken önümüzdeki düşmana saldırarak düşmanın yere düşmesi sağlanıyor. Mükemmel savuşturma yeteneği, düşmanları sersemletmek ve onları bir süre savunmasız bırakmak için kullanılıyor. Yer darbesi yeteneği ise aynı anda birden fazla düşmana hasar verilmesini sağlıyor.

Parkur yetenek ağacı tarafında ise bir engel kullanılarak daha uzaya zıplama, düşmanlara ve engellere vurup geçmemize izin veren sert vuruş ve yatay yüzeylerde koşmamızı sağlayan Tic Tac özellikleri videoda görüntülendi.

İlginizi Çekebilir:

Samsung, rekor seviyede gelir elde etmeyi başardı

Amazon, Fallout dizisi hakkında yeni bilgiler paylaşıldı 

Clubhouse, yakında tarayıcı üzerinden erişilebilecek

PayPal, kendine ait kripto para çıkarıyor

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz