linkedin-clubhouse-tekosafari
Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
1 dakika

LinkedIn, Clubhouse benzeri bir sistem üzerinde çalışıyor. Yeni güncelleme ile birlikte uygulama, Clubhouse benzeri sesli odalara sahip olacak. Güncelleme, bu ay içerisinde çıkış yapacak.

LinkedIn, yeni güncelleme ile Clubhouse benzeri bir özelliğe sahip olacak. Ocak ayının sonlarına doğru kullanıcılar ile buluşacak olan güncelleme, platformu biraz daha hareketlendirmeyi hedefliyor.

Amerikalı sosyal medya platformu tarafından paylaşılan bilgiler, LinkedIn platformunun yeni güncellemeler ile daha hareketli bir hal alabileceğini gösteriyor. Sesli odalar ile birlikte organizatörler, ‘sanal yuvarlak masa’ oluşturabilecek. Bununla birlikte belirli konular, bu odalarda tartışılabilecek.

linkedin-clubhouse-sesli-oda-teknosafari

İşverenleri ve çalışan adaylarını bir araya getiren LinkedIn, kullanıcıların iş ya da işçi aramaktan fazlasını yapabilmesi için çalışmalarına devam ediyor. Her ne kadar platform, bir sosyal medya aracı olarak görülse de, kullanıcılar burayı çoğunlukla iş ve işçi aramak için kullanıyor.

Sosyal medya platformunun Clubhouse benzeri özelliği ile birlikte kullanıcılar, ister sesli, isterse de görüntülü bir şekilde odalar oluşturabilecek. Organizatörler, şu anda herhangi bir şekilde ücretli odalar kuramayacak. Ancak ilerleyen dönemlerde talep olduğu taktirde bunun da düşünülebileceği belirtildi.

Bunların yanında LinkedIn, ilerleyen dönemlerde yeni ve farklı özellikleri de bünyesine katabileceğinin altını çizdi. Ancak gelecek yeni özellikler hakkında bilgi verilmedi.

İlginizi Çekebilir:

Samsung, rekor seviyede gelir elde etmeyi başardı

Amazon, Fallout dizisi hakkında yeni bilgiler paylaşıldı 

Clubhouse, yakında tarayıcı üzerinden erişilebilecek

PayPal, kendine ait kripto para çıkarıyor

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz