Temizlik eşyaları konusunda bir dünya markası olmayı başaran Dyson, yeni hava temizleyici cihazını tanıtımını Türkiye’de de gerçekleştirdi. İstanbul’da gerçekleşen etkinlikte en sessiz ve en güçlü hava temizleyicisinin tanıtımını yapan marka, bu ürünle de hayranlarının beğenisini toplamayı başardı.
Gerek ülkemizde gerekse de dünya çapında temizlik eşyaları konusunda büyük bir beğeni toplayan Dyson, yeni hava temizleyicisinin Türkiye tanıtımını gerçekleştirdi. Yepyeni bir tasarımla kullanıcı ile buluşan hava temizleyici, hoş ve estetik yapısı, silindir bir taban ve yarım elips şeklindeki başlığıyla karşınızda. İşte Dyson’ın yeni hava temizleyicisi
Dyson Purifer Big+Quiet Formaldehyde’ye ilişkin detaylar!

Yeni Dyson Hava Temizleyici

“Dyson Purifier Big+Quiet Formaldehyde” hava temizleyici, evlerde, ofislerde veya diğer kapalı mekanlarda kullanılmak üzere tasarlanan yepyeni bir Dyson ürünü olarak karşımıza çıkıyor. İçerisinde bulunan özel bir teknoloji sayesinde formaldehit gibi zararlı gazları ve partikülleri etkili bir şekilde temizleyebilen model, sağlık açısından da son derece önemli bir işlevi yerine getiriyor. Bilindiği gibi formaldehit, mobilyalardan, boya ve verniklerden, temizlik ürünlerinden ve diğer birçok kaynaktan salınabilen zararlı bir gazdır. Ve Dyson yeni hava temizleyici ile formaldehitin yanı sıra diğer hava kirliliği kaynaklarını da azaltarak iç mekan havanızı daha temiz ve sağlıklı bir hale getirebilirsiniz. Etkili filtreleme sistemleri, kullanıcı dostu kontroller ve şık tasarımlarıyla tanınan Dyson, “Dyson Purifier Big+Quiet Formaldehyde” modelinin de benzer özelliklere sahip.

Yurtdışında 900 Dolara Satılıyor

Henüz Türkiye fiyatı açıklanmayan Dyson yeni hava temizleyici ürünün yurt dışı satış fiyatı ise 900 dolar. “Dyson Purifier Big+Quiet Formaldehyde” adını taşıyan yeni hava temizleyicileri, evler ve profesyonel ortamlar için iki ayrı model olarak tasarlanmış durumda. Ve bu iki model arasındaki fark ise yalnızca kumanda ve hava temizleme modlarından ibaret. Bunların dışında cihazın temizleme kapasitesi ve diğer tüm özellikleri her iki modelde de aynı. Yaklaşık 12 kilogram ağırlığa ve 83 santimetre yüksekliğe sahip olan cihaz, Dyson markasının izini taşımaya devam ediyor. Temizleme kapasitesi olarak incelediğimizde Dyson hava temizleyici 100 metrekarelik bir kapalı alanın havasını rahatlıkla temizleyebiliyor.

Tekno Safari YouTube kanalına abone olmak için tıklayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz