E-ticarette yılın en heyecan verici ayı özel indirimler, kampanyalar ve ödeme avantajlarıyla1 Kasım’da başlıyor.

Hepsiburada, 1 Kasım itibarıyla yapacağı kampanyalarla, ihtiyaçlarını karşılamak isteyenlere sunacağı uygun fiyat ve ödeme çözümleriyle hem müşterilerinin cebini rahatlatacak hem de ülke ekonomisine katkı sunacak.

Hepsiburada, Efsane Kasım’da milyonlarca çeşit üründe büyük indirimlerin yanı sıra, müşterilerine Hepsiburada Limiti ile kredi limitine takılmadan taksitli ödeme imkanı sunacağını açıkladı. Hepsiburada Limiti kredi kartı limitinden düşmeyecek.

Efsane Kasım için tüm paydaşlarıyla beraber hazırlanan Hepsiburada, yılın en önemli alışveriş dönemi ile ilgili hedefleri Hepsiburada CEO’su Nilhan Onal Gökçetekin ve Hepsiburada Ticari Grup Başkanı Ender Özgün sözcülüğünde düzenlediği basın toplantısında paylaştı.

Kasım ayının e-ticaret ekosistemine etkilerini ve ekonomik katkılarını anlatan Gökçetekin, 2022’nin Kasım ayında 207 binden fazla kampanya düzenlediklerini ve siparişlerde 2 kat artışla 30 milyon ürün sipariş edildiğini vurguladı. Hepsiburada olarak geçen yıl, Efsane Kasım döneminde yapılan indirimli ve avantajlı kampanyalarla hane bütçelerine yaklaşık 1 milyar TL’lik destekte bulunduklarını, bu yıl ise hane bütçelerine toplam 4 milyar TL’lik destek sağlama hedeflerinin olduğunu söyledi.

Geçtiğimiz Kasım ayının e-ticaret şampiyonu air fryler. Hepsiburada kampanyalarıyla tam 64 bin eve air fryler girmiş. Bu yılın beklentisi ise kablosuz elektrik süpürgeleri. Toplantıda  son dönemde scooter ve elektrikli motosiklete de yoğun ilgi olduğu belirtildi.

Hepsiburada, sınırlı stoklarda bulunan özel kampanyalı ürünlerin 1-5 Kasım arasındaki Marka Günlerinde tüketicileriyle buluşturuyor olacak. Hepsiburada Öğrencilerin vergisiz olarak satın alabileceği telefon ve bilgisayar modellerini 1 Kasım’dan itibaren Efsane Kasım avantajlarıyla sunacak.

Hepsiburada Ticari Grup Başkanı Ender Özgün, 120 Bin telefon satışı ile bir rekor beklediklerini vurgularken,  Cumhurbaşkanlığı Kararı ile üniversite öğrencilerine sunulan vergisiz cihaz projesi kapsamındaki cihazlar da dahil olmak üzere 80 bin laptop, 25 bin tablet ve 120 bin cep telefonunun Hepsiburada’da uygun fiyatlar ve ödeme koşulları ile Efsane Kasım için de müşterileriyle buluşturacaklarını söyledi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz