En İyi Zayıflama Uygulamaları
Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
3 dakika

Pandemi ile birlikte gelen hareketsiz yaşam hemen hemen pek çok kişinin kilo problemi yaşamasında etkili oldu. Peki aldığımız kiloları nasıl vereceğiz? İşte; Tekno Safari editörleri olarak sizler için en iyi zayıflama uygulamalarını listeledik. ‘En iyi kilo verme uygulamaları.’ ‘Kilo vermenize yardımcı olacak mobil uygulamalar.’ ‘En iyi zayıflama uygulamaları.’ ‘Kilo verme uygulamaları.’ ‘Sağlıklı kilo verdiren mobil uygulamalar.’

Dünyayı etkisi altına alan Covid-19 nedeniyle sokağa çıkma yasakları getirildi ve virüse yakalanma endişesiyle de evlerimizden çıkamaz olduk. Dolayısıyla uzun bir süre hareketsiz bir yaşama maruz kaldık. Bu nedenle kilo almaya engel olamadık. Artık yaz sezonu da kapandığına göre çeşitli egzersizler ve diyetlerle fazlalıklarımızdan kurtulma zamanı. Sizin için hazırladığımız mobil uygulamalarla kendinize özel diyet listesi oluşturabilir, diyetisyenlerle konuşabilir ve fitness programlarına katılabilirsiniz. İşte; ‘En iyi kilo verme uygulamaları.’ ‘Kilo vermenize yardımcı olacak mobil uygulamalar.’ ‘En iyi zayıflama uygulamaları.’ ‘Kilo verme uygulamaları.’ ‘Sağlıklı kilo verdiren mobil uygulamalar.’

En İyi Kilo Verme Uygulamaları

  • Yogayla Kilo Verme 
  • Aralıklı Oruç
  • 30 Gün İçinde Göbek Eritme Egzersizleri 
  • 30 Günlük Zorlu Fitness Görevi 
  • adidas Running by Runtastic 
  • Diyet Listesi ile Zayıflama 
  • Kilo Verme Koçu 
  • Nike Run Club 
  • 7 Dakikada Kilo Verme 
Yogayla Kilo Verme 

En İyi Zayıflama Uygulamaları

Puan: 4.9

En iyi kilo verme uygulamalarından biri olan Yogayla Kilo Verme, 30 gün boyunca düzenli kullanımda yağ yakmanıza ve vücut şekillendirmenize destek oluyor. Uygulamanın yoga egzersizleriyle hem formda hem de esnek olabilir, aynı zamanda stresinizi azaltır ve konsantrasyonunuzu artırabilirsiniz. Profesyonel koçlar tarafından hedefe yönelik egzersizlerin tasarlandığı uygulama, kullanıcılara 3 farklı seviye sunuyor. Ayrıca, erkek, kadın ve yaşa göre farklı düzeylerde egzersizlerin yer aldığı uygulama tamamen ücretsiz. Play Store’da 4,9 ile iyi bir puan değerlendirmesine sahip olan uygulamanın kullanıcı yorumlarına bakıldığında ise, kilo veren ve beğenen geri dönüşlerin olduğunu görüyoruz.

Play Store

Aralıklı Oruç 

En İyi Zayıflama Uygulamaları

Puan: 4.9

Kilo vermede diyet yapmak kadar popüler olan bir diğer yöntem de aralıklı olarak oruç tutmak. Hızlı kilo vermede etkili olan bu yöntemi uygulayanlar, oruç tutarak sağlıklı bir alışkanlık kazandıkları yönünde de hemfikirler. Bu nedenle biz de listemizde Aralıklı Oruç uygulamasına yer verdik. Başlangıç ve deneyimli olmak üzere iki ayrı düzeyde hizmet veren uygulama, çeşitli aralıklı oruç planları ile kullanıcıların karşısına çıkıyor. Oruç planını kendinize göre özelleştirebildiğiniz uygulamada; kilonuzu izliyor, oruç durumunu denetliyor ve oruç ile ilgili olarak çeşitli makaleler okuyarak bilgilenebiliyorsunuz. Kullanıcı geri dönüşlerinde ise uygulamanın en iyi oruç uygulamalarından biri olduğu yönünde değerlendirmeler mevcut.

Play Store

App Store

30 Gün İçinde Göbek Eritme Egzersizleri 

En İyi Zayıflama Uygulamaları

Puan: 4,8

Genel olarak kilonuzdan memnun ama göbeğinizle ilgili bir rahatsızlığınız varsa yalnızca göbeğinize çalışacağınız çeşitli egzersizler çözümünüz olabilir. Bunun için de göbek eritme egzersizleri sunan uygulamaları tavsiye ederiz. Onlardan biri ise; 30 Gün İçinde Göbek Eritme Egzersizleri adlı mobil uygulama. Kolay, orta ve zor olmak üzere üç farklı seviyenin bulunduğu uygulamada özelleştirilmiş egzersiz hatırlatıcıları, sağlık ipuçları, karın kası egzersizleri, göbek egzersizleri, merkez kas egzersizleri de yer alıyor.

Play Store

App Store

30 Günlük Zorlu Fitness Görevi 

En İyi Zayıflama Uygulamaları

Puan: 4,8

Listemize sırada 30 Günlük Zorlu Fitness Görevi uygulaması ile devam ediyoruz. Egzersiz yoğunluğunu adım adım artırabileceğiniz uygulamada, tüm vücut veya bölge bölge egzersizlerle çalışabiliyorsunuz. Kendinize uygun egzersizler bulabileceğiniz uygulama aynı zamanda üç farklı seviye sunuyor.

Play Store

adidas Running by Runtastic  

En İyi Zayıflama Uygulamaları

Puan: 4,6

Spor markası Adidas’ın geliştirdiği bir uygulama olan adidas Running by Runtastic’de fitness egzersizlerini takip edebiliyorsunuz. Aynı zamanda uygulamanın koşu odaklı olduğunu söyleyebiliriz.

Play Store

App Store

Diyet Listesi ile Zayıflama 

En İyi Zayıflama Uygulamaları

Puan: 4,5

Kendinize uygun bir diyeti belirleyebildiğiniz bu uygulamada, çeşitli makaleleri okuyarak bilgilenebilir, egzersiz videoları ile evde egzersiz yapabilirsiniz. Bununla birlikte uygulamada yer alan kalori cetveli ile yaktığınız veya aldığınız kalorilerinizi takip edebiliyorsunuz. Aktivite cetveli özelliği ile; günlük hayatınızda, işte ve sporda harcadığınız kalori değerlerini görebiliyorsunuz.

Play Store

App Store

Kilo Verme Koçu

En İyi Zayıflama Uygulamaları

Puan: 4,4

Listemizin sonlarına gelirken sırada Kilo Verme Koçu adlı mobil uygulama yer alıyor. Kişisel diyetisyenlerin olduğu uygulamada, alışveriş listesi yapabiliyor, grafiklerle kilo kaybınızı izleyebiliyorsunuz. Deneyimleyen kullanıcıların özellikle egzersizlerini beğendiği uygulamada, ister diyet listesinden faydalanabilir isterseniz de kendi diyet listenizi kullanarak yalnızca egzersizlerinden yararlanabilirsiniz.

Play Store

Nike Run Club 

En İyi Zayıflama Uygulamaları

Puan: 4,4

Listemizde yer alan koşu odaklı bir başka kilo verme uygulaması da Nike Run Club. Nike tarafından geliştirilen bu uygulamada, kişiselleştirilmiş koşu koçu planları oluşturabiliyor, koşuları takip edebiliyor, koşu koçlarının sesli yönlendirmeleriyle motivasyon kazanabiliyorsunuz. Aynı zamanda bu uygulama ile Nike’ın dünya çapındaki koşucu topluluğuna katılabiliyorsunuz.

Play Store

App Store

7 Dakikada Kilo Verme 

En İyi Zayıflama Uygulamaları

Puan: 4,1

Listemizi 7 Dakikada Kilo Verme uygulaması ile sonlandırıyoruz. Uygulama kullanıcılara, 10 saniye ara ve 30 saniye boyunca yapılacak 12 egzersiz sunuyor. Ağırlık antrenmanlarının olduğu uygulamada öncelik ise, vücut yağlarını yakmak.

Play Store

App Store

İlginizi çekebilir:

Getir, n11.com ‘a Stratejik Yatırım Yapacak

Yemeksepeti, Evden Çalışan Şirketler için Bulut Yemekhane Hizmetini Tanıttı: Kurumsal Cüzdan

Uygun fiyatlı tablet: Samsung Galaxy Tab A7 Lite inceleme

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz