Ana Sayfa Liste En İyi Radyo Uygulamaları – Android ve iOS

En İyi Radyo Uygulamaları – Android ve iOS

0
6795
Radyo Dinleyebileceğiniz Uygulamalar

Akıllı telefonlar ve çeşitli uygulamalarla birlikte her şey tek dokunuşla elimizin altında. Ancak nostaljiyi dijitalle buluşturabiliriz. Örneğin, bir dönem evlerin vazgeçilmezi radyoyu, mobil uygulama olarak kullanmak. İşte; ‘En iyi radyo uygulamaları.’ ‘Radyo uygulaması önerileri.’ Android ve iOS için en iyi radyo uygulamaları.’ ‘En iyi radyo uygulaması 2021.’ ‘Radyo dinleyebileceğiniz uygulamalar.’ 

Tekno Safari editörleri olarak meraklıları için en iyi 10 radyo uygulamasını yazdık. Özeliklerine de kısaca değindiğimiz uygulamaları indirebilmeniz için store bağlantı linklerini eklemeyi de ihmal etmedik. İşte; ‘En iyi radyo uygulamaları.’ ‘Radyo uygulaması önerileri.’ Android ve iOS için en iyi radyo uygulamaları.’ ‘En iyi radyo uygulaması 2021.’ ‘Radyo dinleyebileceğiniz uygulamalar.’

En İyi Radyo Uygulamaları

Radyo Dinleyebileceğiniz Uygulamalar

  • Tuneln Radio
  • RadioApp
  • MyTuner Radio
  • Karnaval Radyo
  • Heart Radio App
  • Radyo Kulesi
  • PowerApp
  • AccuRadio
  • Simple Radio
  • AndroTurk Radyo
TuneIn Radio

En İyi Radyo Uygulaması 2021

 

Androis ve iOS kullanıcıları için önerdiğimiz en iyi radyo uygulamaları listemize Tuneln Radio ile başlıyoruz. Bu uygulama ile dünyanın dört bir yanından spor, müzik, haber, podcast ve radyoları bulabiliyorsunuz. Yüz binden fazla radyo istasyonu ve 5 milyondan fazla podcast’in bulunduğu uygulamada, özellikle spor yayınlarını canlı olarak dinleyebiliyorsunuz.

Play Store

App Store

RadioApp

En İyi Radyo Uygulaması 2021

Yalnızca iOS kullanıcılarının indirebileceği bir uygulama olan RadioApp, aynı anda birden fazla ülkeyi destekliyor. Uyku zamanlaması ve çalar saat ayarlayabildiğiniz uygulamada sevdiğiniz radyo kanallarını favorileriniz arasına alabiliyorsunuz. Diğer yandan RadioApp uygulamasını kullanabilmeniz için internet bağlantınızın olması gerekiyor.

App Store

MyTuner Radio

En İyi Radyo Uygulaması 2021Radyo dinleyebileceğiniz uygulamalar listemize sırada MyTuner Radio ile devam ediyoruz. Online ve FM radyo dinleme deneyimi sunan uygulamada, 200’den fazla ülke ve bölgeden 5 binden fazla radyo istasyonlarını dinleyebiliyorsunuz. 1 milyondan fazla podcast’e ulaşabileceğiniz uygulamada spor, haber, komedi gibi seçenekler de yer alıyor. MyTuner Radio’nun avantajlarından biri de aynı anda diğer uygulamaları da kullanabiliyor olmanız. Ülke, şehir ve türe göre arama yapabildiğiniz uygulamada Türkiye’den 800’den fazla radyo kanallarına ulaşabiliyorsunuz.

 

 

Play Store

App Store

Karnaval Radyo

En İyi Radyo Uygulaması 2021Karnval Radyo, canlı radyo deneyimi olanağı tanıyan uygulamalardan biri. Bu uygulamada radyo kanallarını favorileriniz arasına alarak, dinlemeyi sevdiğiniz müzik türleri ve sanatçılardan yola çıkarak kişiselleştirilmiş içerikler oluşturabiliyorsunuz. Bununla birlikte uygulamada araç, uyku ve alarm modu yer alıyor. Böylece, araç modunda uygulamayı kolay bir şekilde kontrol edebiliyor, alarm modunda güne favori radyonuzla uyanıyor, uyku modunda ise yayını istediğiniz bir saatte durdurabiliyorsunuz.

Play Store

App Store 

Heart Radio App

En İyi Radyo Uygulaması 2021

70’ler, 80’ler ve 90’lar müzik tutkunları için bir uygulamayla listemize devam ediyoruz. Heart Radio App, HD kalitesinde dinleme keyfi sunuyor ve diğer uygulamalarda olduğu gibi müziğin yanı sıra çeşitli podcast’lere de ulaşabiliyorsunuz. Aynı zamanda nostalji şarkılarla birlikte en son çıkan şarkıları dinleyebiliyorsunuz.

Play Store

App Store

Radyo Kulesi

En İyi Radyo Uygulaması 2021

 

Radyo Kulesi uygulamasında Türkiye’den 1000’den fazla radyo kanalını dinleyebiliyorsunuz. Arabesk, klasik, caz olmak üzere pek çok müzik türüne ulaşabildiğiniz uygulama, spor haberlerine erişme olanağı da tanıyor. Aynı zamanda sevdiğiniz, sürekli dinlediğiniz radyo kanallarını favorilerinize ekleyebiliyorsunuz.

Play Store

App Store

PowerApp

En İyi Radyo Uygulaması 2021

Sırada Power FM, Power Türk gibi Power Radyo ve TV Grubu’na ait bütün yayınları dinleyebileceğiniz bir uygulamaya yer veriyoruz. Ayrıca, üniversite öğrencilerinin emeğiyle hazırladığı kampüs radyolarına da erişebildiğiniz uygulamada, kendi çalma listenizi oluşturarak arkadaşlarınızla paylaşabiliyorsunuz.

Play Store

App Store

AccuRadio

En İyi Radyo Uygulaması 2021

Listemizin sonuna gelirken AccuRadio ile devam ediyoruz. 50’den fazla müzik türünü dinleyebileceğiniz bu uygulamada, en sevdiğiniz kanalları ve dinleme geçmişinizi kaydedebiliyorsunuz. Dinlediğiniz şarkıları puan vererek derecelendirebildiğiniz platformda, karşılaşmak istemediğiniz kanalları ve şarkıcıları yasaklayabiliyorsunuz. Alternatif rock, caz, klasik, hip hop, R&B, blues, elektronik, pop, punk gibi daha pek çok müzik türü ile radyo keyfi yaşayabiliyorsunuz.

Play Store

App Store

Simple Radio

En İyi Radyo Uygulaması 2021

50 binden fazla radyo kanalı sunan Simple Radio uygulamasında yeni kanallar da keşfedebiliyorsunuz. Müzik türüne göre arama yaparak kanallara erişebileceğiniz Simple Radio’da haber ve spor seçenekleri de bulunuyor. FM ve AM frekanslarından yapılan yayınları dinleyebildiğiniz gibi aynı zamanda kaydedebiliyorsunuz. Ayrıca uygulamanın ara yüzünün de kolay olduğunu eklemek gerek. Bu özelliği sayesinde evde, işte, arabada, günlük hayatta rahat bir kullanım imkanı sağlıyor.

Play Store

App Store

AndroTurk Radyo

En İyi Radyo Uygulaması 2021

Radyo dinleyebileceğiniz uygulamalar listemizi AndroTurk ile bitiriyoruz. Radyo kanalları arasında kolayca geçiş yaparak müzik keyfi yaşayabileceğiniz uygulamada, 1000’den fazla kanala erişebiliyorsunuz. AndroTurk Radio’da bir yayını kaydederek internetiniz olmadan da dinleyebiliyorsunuz. Uygulamanın avantajlarından biri ise; görme engelli kişilerin de kullanabileceği şekilde geliştirilmiş olması.

Play Store

İlginizi Çekebilir:

Castlevania: Grimoire of Souls, Apple Arcade ‘e Özel Çıktı

WhatsApp, Yerel Mağazalar ve Hizmetler için Yeni Özellik Deniyor

Lazer teknolojili kablosuz süpürge: Dyson v15 detect inceleme

YORUM YOK

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz