Apple’ın oyun aboneliği hizmeti Arcade’e  Castlevania: Grimoire of Souls ’un eklendiği duyuruldu. Konami Digital Entertainment, B.V. yaptığı açıklamada Apple Arcade abonelerinin artık oyunu deneyimleyebileceğini belirtti. 

Michiru Yamane’nin müzikleri ve Ayami Kojima’nın tasarımlarıyla bu yepyeni Castlevania deneyimi, eski oyunların unutulmaz karakterlerini bir araya getiriyor

Konami Digital Entertainment, B.V. bugün yaptığı açıklamayla Castlevania: Grimoire of Souls’un Apple’ın popüler oyun abonelik hizmeti Apple Arcade üzerinden yayınlandığını duyurdu. Apple Arcade aboneliği mobil oyun sevenlere yeni çıkan, ödüllü ve dünyanın en sevilen mobil oyunlarından oluşan 200’den fazla Premium oyuna tamamı reklamsız veya uygulama içi satın alma olmadan sınırsız erişim hakkı sunuyor.

Grimoire of Souls, Apple Arcade sürümü için açılabilir müzikler, geliştirilmiş bir ilerleme sistemi ve karakter & silah güncellemeleri dahil olmak üzere bir dizi heyecan verici özellikle geliyor. Oyuncular ilerledikçe oyundaki Compendium’un sayfaları, karşılaştıkları tüm silahların, zırhların ve düşmanların kayıtlarıyla dolacak.

Grimoire of Souls’da kaliteli sinematik grafikler var

Oyuncular, Grimoire of Souls’daki yüksek kaliteli sinematiklerin de keyfine varacaklar; seslendirilmiş sahnelerin eklenmesi ve çarpıcı animasyonlar, ara sahneleri çok daha sürükleyici hale getiriyor. Tüm oynanabilir karakterler için çeşitli kıyafetler içeren oyunda karakterlerinizi dilediğinizce özelleştirebiliyorsunuz.

Apple Arcade, kullanıcılara bir aylık ücretsiz deneme fırsatı sunmakta. Servis yine bir aylık ücretsiz deneme fırsatı ile Apple One’ın Bireysel, Aile ve Premier aylık planlarının bir parçası.

Castlevania: Grimoire of Souls ile ilgili detaylı bilgi almak isteyenler buraya tıklayabilir.  

İlginizi Çekebilir:

Amazon Prime Gaming Eylül Ayı Ücretsiz Oyunlar Açıklandı

Konami’nin Sanal Gerçeklik Oyunu BEAT ARENA, Oculus Quest ’e Çıktı

KONAMI Ücretsiz Futbol Simülasyon Oyunu eFootball ’u Duyurdu!

Microsoft, Konami ve Sega’yı Bünyesine Eklemek İstiyor

5 SAAT ARALIKSIZ OYNADIK! Redmi Note 10S PUBG testi:

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz