Feyyaz Yiğit Exxen
Bu içeriği değerlendirin.
Okuma Süresi
1 dakika

Ünlü komedi oyuncusu Feyyaz Yiğit, yeni projesi için Acun Ilıcalı’nın izleyici beğenisine sunmaya hazırlandığı dijital yayın platformu ‘Exxen’ ile anlaşma yaptı. Söz konusu gelişme, Acun Ilıcalı’nın resmi Instagram hesabı üzerinden paylaştığı bir hikaye ile duyuruldu.  

Acun Ilıcalı, kısa bir süre önce ‘Exxen’ isimli bir dijital yayın platformunu kullanıma açmaya hazırlandığını duyurmuştu. Daha sonra Cem Yılmaz’ın yazıp yöneteceği ‘Erşan Kuneri’ dizisinin, ‘Exxen’ üzerinden yayınlanacağı iddia edilmişti. Yaşanan gelişmeler sonrası Cem Yılmaz, sit-com türündeki dizi için Netflix ile anlaşmaya vardığını açıklamış olsa da proje ile ilgili yayılan söylentiler, ‘Exxen’e ilişkin beklentinin de artmasına neden olmuştu. Diğer yandan; Acun Ilıcalı, televizyonda yayınlayamadığı içeriklere ‘Exxen’de yer vereceğine işaret etmişti.  

Bunun üzerine, ‘Exxen’de yayınlanacak projeler de yavaş yavaş açıklanmaya başlamıştı. Yeni oyuncu kadrosuyla tekrar çekilecek olan ‘Sihirli Annem’ dizisi, İbrahim Büyükak tarafından hazırlanacak bir dizi, İbrahim Büyükak’ın Beyazıt Öztürk’le ortak olarak hayata geçireceği bir proje ve Aleyna Tilki’nin başrolünde olacağı bir müzikal yapım, açıklanan projeler arasında en dikkat çekenlerden bazıları olmuştu. Aktarılan son gelişmelere göre; ‘Exxen’de yayınlanacak ve ünlü isimlerin yer alacağı projeler arasına, bir yenisi daha eklendi. Ünlü komedi oyuncusu Feyyaz Yiğit, yeni projesi için ‘Exxen’ ile anlaşma yaptı. Yiğit, ‘Cinayet Süsü’ ve ‘Ölümlü Dünya’ gibi komedi filmleriyle popülaritesini artırmıştı.  

Acun Ilıcalı, Feyyaz Yiğit ile ilgili gelişmeyi resmi Instagram hesabı üzerinden duyurdu

Acun Ilıcalı Feyyaz Yiğit

Diğer yandan; Acun Ilıcalı, Feyyaz Yiğit ile ilgili gelişmeyi resmi Instagram hesabı üzerinden paylaştığı bir hikaye aracılığıyla duyurdu. Ilıcalı, paylaşımında “Feyyaz Yiğit, yeni projesiyle çok yakında #EXXEN’de.. Mutluyuz :)” ifadelerine yer verdi. Medya patronu, kısa bir süre önce YouTube’daki ‘Konuşanlar’ programıyla ünlü Hasan Can Kaya’nın ‘Exxen’de yer alacağını da bir Instagram paylaşımı üzerinden açıklamıştı.  

Teknoloji haber bülteni DigiToll‘ü izlemek için tıklayınız.

İlginizi çekebilir:

Cem Yılmaz, ‘Erşan Kuneri’ Dizisinin Netflix Üzerinden Yayınlanacağını Açıkladı

Netflix Top 50 Listesi Özelliğini Test Etmeye Başladı

The Queen’s Gambit, Netflix’in Yayınlandıktan Sonraki 1 Ay İçerisinde En Çok İzlenen Mini Dizisi Oldu!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz